800 TL'ye SSD önerisi

Bütçe
800
https://www.n11.com/urun/kioxia-exceria-lrc10z500gg8-500-gb-m2-ssd-1378075?magaza=sezginbilisim

https://www.amazon.com.tr/KIOXIA-Exceria-480GB-SATA3-2-5/dp/B087CPLWKP/ref=asc_df_B087CPLWKP/?tag=trshpngglede-21&linkCode=df0&hvadid=510299781562&hvpos=&hvnetw=g&hvrand=12429347473895702549&hvpone=&hvptwo=&hvqmt=&hvdev=c&hvdvcmdl=&hvlocint=&hvlocphy=1012782&hvtargid=pla-925864164611&psc=1
Arkadaşın ana kartında M2 slotu yokmuş. Sata olanı kronik sorunlu Samsung en mantıklısı bu bütçede.

Üstüne 100 TL daha ekleyip satıcısı Trendyol olanı alayım ben en iyisi. Satıcısı farklı olan firmalara güvenemiyorum pek. Zamanında Samsung 256 GB Micro SD kart almıştım sahte çıkmıştı. Şuan kullanmıyorum kenarda duruyor.
Dostum fazla para harcamana gerek yok bu döviz kurunun malum olduğu zamanda, Patriot Burst alıp geç bence. Sorun yaşayanını görmedim. Bütçe sorun değil dersen Samsung alabilirsin.

Bütçe aslında sorun değil, alınca en iyisini almak her zaman prensibim. Aralarında pekte bir fark yok gibi. Alınca iyisi olsun :)

Arkadaşın ana kartında M2 slotu yokmuş. Sata olanı kronik sorunlu Samsung en mantıklısı bu bütçede.
Pardon, eski slot olduğunu görmedim siz yazınca gördüm. Kronik sorunlu olduğundan emin misiniz? 1.5 yıldır kullanıyorum, hiçbir sorun olmadı. Her hafta sağlık testi de yapıyorum bir sorun yok.

Pardon, eski slot olduğunu görmedim siz yazınca gördüm. Kronik sorunlu olduğundan emin misiniz? 1.5 yıldır kullanıyorum, hiçbir sorun olmadı. Her hafta sağlık testi de yapıyorum bir sorun yok.
Kioxia Exercia SATA olan model Rebranded TR200 yani bir nevi sorunlu diyebiliriz riskli, almanı önermem.
Gördüğünüz gibi forumda en çok konusu olan SSDlerden biri, bende kullanıyorum ama idarelik. Yakında değişeceğim.

Gördüğünüz gibi forumda en çok konusu olan SSDlerden biri, bende kullanıyorum ama idarelik. Yakında değişeceğim.
Biliyorum hocam ben de alacağım zaman çok görmüştüm. Arkadaşım benden daha uzun bir süredir kullanıyor onda da bir sorun yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı