800₺'ye PSU dahil kasa önerisi

Bu çok ilgimi çekti.
O kasaya bakmayın, dar ve hava akışı kötü bir kasa. Arkadaş ne önerdiğini bilmiyor sanırım. Bütçeyi de aşmış üstelik :D

Geleceğe yönelik, yükseltme amaçlı. Bütçeyi aşabilirseniz:

Bütçeden biraz kısayım derseniz:

800'ü aşabilirseniz üstteki kombinasyonu, 800 üstüne çıkamassanız alttakini öneririm. Ya da yukarıdaki ikisinden karma bir şeyler yapabilirsiniz:

Teşekkürler, bir üst segmentinden de bahsetmişsiniz. Uğraştırmazsa onu da yollar mısınız?
ARGB modeli de var hocam ama 80 TL daha pahalı. Adata XPG PYLON650B-BKCEU 550 W Power Supply Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe O kasaya bakmayın, dar ve hava akışı kötü bir kasa. Arkadaş ne önerdiğini bilmiyor sanırım. Bütçeyi de aşmış üstelik :D

800'ü aşabilirseniz üstteki kombinasyonu, 800 üstüne çıkamassanız alttakini öneririm. Ya da yukarıdaki ikisinden karma bir şeyler yapabilirsiniz:

Nesi kötü hocam? Alan ve kullanan %90 memnun sayılır. Bütçesini mi aşmış? 1100 TL eden kombinasyon atmayıp 30 TL aşıyor diye mi aşmış oldum? Ne yazdığınızı bile bilmiyorsunuz :D

Hocam araştırabilirsiniz de hava sirkülasyonu gayet güzel bir kasa. Corsair VS550 80+ PSU bulunuyor içerisinde gayet kaliteli. F/P olarak gayet güzel.
Spec Delta'nın hava akışı çok iyi sayılmaz. Hele ki temiz, düzenli bir kablolama yapmazsanız. Ve VS550 Corsair'in giriş seviye modellerinden.

Evet kasayı kullananlar kasa kapağı kapalıyken 10 dereceye kadar farklar gördüklerinden bahsetmişler bu bariz bir sorun
O kasaya bakmayın, dar ve hava akışı kötü bir kasa. Arkadaş ne önerdiğini bilmiyor sanırım. Bütçeyi de aşmış üstelik :D

Dark flash iyi bir kasa gibi de, görüntü olarak fazla civcivli. Ben daha çok metalik sade görüntü taraftarıyım. Gaming tarzı tasarımlar çok açmıyor beni

Nesi kötü hocam? Alan ve kullanan %90 memnun sayılır. Bütçesini mi aşmış? 1100 TL eden kombinasyon atmayıp 30 TL aşıyor diye mi aşmış oldum? Ne yazdığınızı bile bilmiyorsunuz :D
Ahahahahaha. Komiksin gerçekten. Kullananlar memnun diyorsun bir de :D Ne yazdığımı bilmiyormuşum bak bak.

Ön panelin küçücük bir kısmı mesh, kablolama kanalları dar. Havayı nereden atmayı düşünüyorsun acaba? Ayrıca 3000 serisi kartların çoğu uyumsuz, 3 fanlı modellerle sorun çıkarıyor. Diğer alternatifler varken Spec-Delta'nın yüzüne bile bakılmaz.

Güç Kaynağı Satın Alma Rehberi - Technopat Biraz eski bir rehber ama bundan faydalanabilirsiniz PSU seçimi için. PSU dahil kasalar biraz olması gerekenden pahalı olabiliyor, ha ucuzuda var ancak tavsiyem ayrı ayrı almanız ben de yakın zamanda maddi durumumu iyileştirebilirsem ayrı ayrı almayı planlıyorum.

Güç Kaynağı Satın Alma Rehberi - Technopat biraz eski bir rehber ama bundan faydalanabilirsiniz PSU seçimi için. PSU dahil kasalar biraz olması gerekenden pahalı olabiliyor, ha ucuzuda var ancak tavsiyem ayrı ayrı almanız ben de yakın zamanda maddi durumumu iyileştirebilirsem ayrı ayrı almayı planlıyorum.

Burada daha yenisi var.

Bu iki ürün sizce nasıl olur?

Geri
Yukarı