8000-10.000TL notebook önerisi

Güven KAHVECİ

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitmeni

Herkese iyi forumlar arkadaşlar. 10.000TL kadar bir notebooka ihtiyacım var. Ürün piyasasını çok iyi takip edemediğim için karar vermekte zorlanıyorum. Genel kullanım, ofis, film, oyun(sabahtan akşama kadar olmasa da bir Far Cry çalıştırsın veya tomb rider).
Önemli olan konular malzeme kalitesi (ASUS'u hep bu konuda sevmişimdir), ısınması oyun oynarken evet ısınacak fakat bir film izlerken günlük işlerde fan sesi duymak rahatsız edici olur, çabuk bozulmayacak uzun yıllar kullana bilmeliyim. (2011 senesinde aldığım ASUS K53sv notebooku yeni sattım bayağı uzun kullanmışım😬😂)

Bu ürünler harici önerilerinize açığım arkadaşlar(HP hariç). Isınma, fan sesi, görüntü kalitesi, hoparlör sesi ve malzeme kalitesi konusunda bana yardımcı olmanızı temenni ediyorum. 😊

Attığınız ilk cihaz diğerlerinden çok daha iyi. Aynı fiyatlardaki ASUS cihazlara da bakabilirsiniz.

2. el alabilirseniz temiz 1650 bulmanızı öneririm. Attığınız cihazların ekran kartı yok veya yetersiz maalesef.

2. el alabilirseniz temiz 1650 bulmanızı öneririm. Attığınız cihazların ekran kartı yok veya yetersiz maalesef.

Lenovo da var 1650 Ti 😊 2 eli almayı düşünmüyorum. Acaba biraz daha mi beklemeliyim fiyatlarda düşüş olur mu?

Lenovo'nun ısınma ve fan konusunda bana sıkıntı yaşatır mı bilemiyorum, bataryasi ne kadar süre notebooku ofis işlerinde çalıştırır bilginiz varmı

Yeni konular

Geri
Yukarı