8000-10000 Laptop Tavsiyesi

9500TL'ye i5 almak bana mantıksız geldi.
Tulpar T5 V20.1 15,6" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook bunu öneririm hem i7 hemde RTX 2060.
i5 yok zaten dostum içerisinde. Herşey kağıt üzerinde iyi olmasıyla olmuyor.Senin hesabına bakarsak dell marka cihaz alanlar kazıklanıyor.Herkesin de bildiği gibi dell markasının cihazları, muadillerine göre pahalıdır ama bunun bir sebebi var.O da dediğim gibi herşey kağıt üzerinde iyi olmasıyla bitmiyor.

i5 yok zaten dostum içerisinde. Her şey kağıt üzerinde iyi olmasıyla olmuyor. Senin hesabına bakarsak Dell marka cihaz alanlar kazıklanıyor. Herkesin de bildiği gibi Dell markasının cihazları, muadillerine göre pahalıdır ama bunun bir sebebi var. O da dediğim gibi her şey kağıt üzerinde iyi olmasıyla bitmiyor.

Doğru söylüyorsunuz ama Monster'daki plastik karton değil yani.
Ama o malzeme farkı bence i5 yerine i7 almaya değer.
Ekran kartı RTX 2060 olmasına ve RAM'in 8 değil 16 olmasına kesin değer.
MSI olarak alınabilir tek laptop bu MSI GF63 Thin 9SCXR-618XTR Intel Core i5 9300H 8GB 256GB SSD Fiyatı

Doğru söylüyorsunuz ama Monster'daki plastik karton değil yani.
Ama o malzeme farkı bence i5 yerine i7 almaya değer.
Ekran kartı RTX 2060 olmasına ve RAM'in 8 değil 16 olmasına kesin değer.
MSI olarak alınabilir tek laptop bu MSI GF63 Thin 9SCXR-618XTR Intel Core i5 9300H 8GB 256GB SSD Fiyatı
Amacım monster ı kötülemek değil monster da sevdiğim beğendiğim bir marka.Ama şimdi soğutma kısmına bakmamız gerekiyor belirli özelliklerden sonra, bu bir gerçek.Bu attığınız bilgisayarda gayet hoş ve alınabilir bir bilgisayar.İ5 Deyip geçmemek lazım, dizüstü bilgisayarlarda i5 in yeri oldukça büyük ve performanslı işlemci olduğu bir gerçek.

Amacım Monster'ı kötülemek değil Monster'da sevdiğim beğendiğim bir marka. Ama şimdi soğutma kısmına bakmamız gerekiyor belirli özelliklerden sonra, bu bir gerçek. Bu attığınız bilgisayarda gayet hoş ve alınabilir bir bilgisayar. i5 deyip geçmemek lazım, dizüstü bilgisayarlarda i5'in yeri oldukça büyük ve performanslı işlemci olduğu bir gerçek.

GF 63'te tek fan var. GF 63'ü almanızı önermem ancak siz bilirsiniz. Isınma sorunu olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı