8000-10000 TL laptop tavsiyesi

Bütçe
8000-10000

ragdoll

Decapat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
512gb
Merhabalar. Daha önce buna benzer pek çok konu oluşturuldu ancak artan dolar kuru nedeniyle konuyu tekrar açmak zorunda kaldım.
Uzun süredir teknolojiyi takip etmiyorum. Bu fiyat aralığında pil ömrü uzun olacak ve mümkünse hızlı ve donmayan bir bilgisayar önerebilir misiniz?
Ekran kartının iyi olmasına gerek yok.

Pil ömrünün iyiliği sizin için nedir? Yani 4-5 saat götürsün gibisinden mi yoksa batarya çabuk yıpranmasın gibi mi?

Pil ömrünün iyiliği sizin için nedir? Yani 4-5 saat götürsün gibisinden mi yoksa batarya çabuk yıpranmasın gibi mi?

4 5 saat götürsün gibisinden

Bu cihaz için çok güzel fiyat. Üst segment bir Ultrabook istiyorsanız alabilirsiniz, 18 saat pil ömrü olduğunu iddia ediyor ASUS.

Teşekkür ederim ama ekranı biraz fazla küçük geldi

Huawei Matebook'lara bir göz atın derim. Şahsen Huawei Matebook D16 modelini kullanıyorum ve memnunum.

Bakıyorum hocam

Son düzenleme:

Bu cihaz için çok güzel fiyat. Üst segment bir ultrabook istiyorsanız alabilirsiniz, 18 saat pil ömrü olduğunu iddia ediyor Asus.
Hocam cihaz çok güzel, 16 GB Ram olsa tadından yenmez. Bu fiyata da alınabilir aslında. Belirtmek isterim, Macbook için de 20 saat ya da üzeri bir süre biçmişlerdi, vaat ettiği kadar uzun gitmiyor.

Bakıyorum hocam

Huawei Matebook'lara bir göz atın derim. Şahsen Huawei Matebook D16 modelini kullanıyorum ve memnunum.
Hocam cihaz çok güzel, 16 GB RAM olsa tadından yenmez. Bu fiyata da alınabilir aslında. Belirtmek isterim, MacBook için de 20 saat ya da üzeri bir süre biçmişlerdi, vadettiği kadar uzun gitmiyor.

Haklısınız gerçekten çok güzel bir laptop onlarda ekrandan kısmışlar

Yeni konular

Geri
Yukarı