8000₺ 1050Ti sistem önerisi

TKlevent

Hectopat
Daha fazla  
Ortalama 8000TL fiyatlarda 1050 Ti önerisi lazım. Eğer 8K'ya daha yüksek ekran kartlı sistem toplanabilirse ona da razıyım. Monitör dahil olması çok zor ama olabilirse iyi olur. Kendim bir sistem yapmayı denedim fakat PSU ve kasa bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.
Ekran Kartı İşlemci Ram×2 Anakart

Son düzenleyen: Moderatör:
Ortalama 8000TL fiyatlarda 1050 Ti önerisi lazım. Eğer 8K'ya daha yüksek ekran kartlı sistem toplanabilirse ona da razıyım. Monitör dahil olması çok zor ama olabilirse iyi olur. Kendim bir sistem yapmayı denedim fakat PSU ve kasa bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.
Ekran Kartı İşlemci Ram×2 Anakart
8000 TL'ye o sistem çöp.

Dostum zaten dediğim gibi daha düşük de olabilir farklı sistem de olabilir o sistem çöp deyip bırakmasan keşke de bir yardımcı olsan.
Ya bütçenizi yükseltip en az RTX 3050 ve Ryzen 5 bir sistem toplayın, ya da şimdilik 5600G gibi bir APU alıp, sonradan ekran kartını yükseltin, en iyi böyle olur.

Siz elma isterken belki armut önermek gibi olacak ama Ryzen 7 5700G ile APU bir sistem toplamak mantıksız olmayabilir. Şu anda fiyatı 4300 TL 5700G'nin.

Edit: Ekran kartını ikinci el almaya cesaret edebilirsen 4100 liraya eli yüzü düzgün güçlü ekran kartları bulabilirsin bu arada.

Siz elma isterken belki armut önermek gibi olacak ama Ryzen 7 5700G ile APU bir sistem toplamak mantıksız olmayabilir. Şu anda fiyatı 4300 TL 5700G'nin.

edit: ekran kartını ikinci el almaya cesaret edebilirsen 4100 liraya eli yüzü düzgün güçlü ekran kartları bulabilirsin bu arad.

Bana da APU sistemler mantıklı geliyor fakat FPS'leri pek istediğim gibi durmuyor. 5700G'ye hiç bakmadım birazdan FPS değerlerine bakayım eğer mantıklı ise alınır aslında öneriniz icin teşekkürler.

https://www.sahibinden.com/ilan/iki...x-plus-rx-6600-komple-sistem-1057339166/detay
İyi pazarlık yap bütçene biraz daha ekle bu tarz sistemlere bak o bütçede RTX 2060 sistem kesinlikle bulunur.

2. elde daha önce çok kazık yedim deneyebilirim tekrardan ama sistemler çok sıkıntılı ya.

Bana da APU sistemler mantıklı geliyor fakat FPS'leri pek istediğim gibi durmuyor. 5700G'ye hiç bakmadım birazdan FPS değerlerine bakayım eğer mantıklı ise alınır aslında öneriniz icin teşekkürler.

2. elde daha önce çok kazık yedim deneyebilirim tekrardan ama sistemler çok sıkıntılı ya.

Tek tek parça toplasan daha sıkıntı gidip sistemi test edip elden aldığın sürece dolandırılma veya bozuk durumu olmayacaktır.

İlk mesajıma eklemeyi unutmuşum, Ryzen 7 alacaksan o işlemciyi a320 anakartla boğmak yerine en azından b450 tercih etmeni tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı