8000-8500 TL Gaming Laptop Önerisi

bywalkers54

Hectopat
Merhabalar. Ben 8000-8500 TL civarı bir bilgisayar arıyorum. Aklımda Monster Abra veya Tulpar serisi var. Önerileriniz nedir?

Bu arada Black Friday yaklasıyor. O zamanlarda laptoplarda indirim olur mu veya kaç TL civarı bir indirim olur? Teşekkürler.

GameGaraj Blaster 7TN-120Hz öneririm. Hem 120 Hz hem 1660 Ti ekran kartı olan en ucuz laptop bu şu an piyasada ki.https://www.gamegaraj.com/urun/blaster-7tn-120/

GameGaraj Blaster 7TN-120Hz öneririm. Hem 120 Hz hem 1660 Ti ekran kartı olan en ucuz laptop bu şu an piyasada ki.https://www.gamegaraj.com/urun/blaster-7tn-120/

Fiyatına göre iyi ama markayı hiç duymadım güvenilir mi acaba?
Black Friday beklerseniz şu an alacağınızdan daha pahalı bile alabilirsiniz indirim olsa bile. Doların durumu çok kötü.

Öyle olacak gibi.

Monster'ın bilgisayarlarını tavsiye ederim. Çevremdeki insanlarla birlikte Monster'in 6 7 adet bilgisayarını satın alıp kullanmamıza rağmen bu zamana kadar her hangi bir sorunla karşılaşmadım.

Şu an dizüstü kullandığım model bu;

Özelliklerini ihtiyaçlarına göre yükseltip i7'li modelini alabilirsin.

Fiyatına göre iyi ama markayı hiç duymadım güvenilir mi acaba?

Öyle olacak gibi.

Kesinlikle güvenilir. Hem yeni olduğu için işlerini titizlikle yapıyorlar ve sonuna kadar ilgileniyorlar. Monster gibi pazarda kendini gösterdiği için baştan savma ve umursamaz değiller(Monster'ın yeni laptopları için diyorum GTX1650 ve sonrası. Öncekiler gayet sağlamdı). şikayetvar.com da her gün şikayetler yazılıyor Monster hakkında ve çözülme yüzdesi %56ydı en son. Bir de size önerdiğim laptopun incelemesini Technopat'ta yaptı YouTube kanalında bakabilirsiniz RDR2'de Ultra 40 FPS vermesi çok iyi bence.
Kesinlikle güvenilir. Hem yeni olduğu için işlerini titizlikle yapıyorlar ve sonuna kadar ilgileniyorlar. Monster gibi pazarda kendini gösterdiği için baştan savma ve umursamaz değiller(Monster'ın yeni laptopları için diyorum GTX1650 ve sonrası. Öncekiler gayet sağlamdı). şikayetvar.com da her gün şikayetler yazılıyor Monster hakkında ve çözülme yüzdesi %56ydı en son. Bir de size önerdiğim laptopun incelemesini Technopat'ta yaptı YouTube kanalında bakabilirsiniz RDR2'de Ultra 40 FPS vermesi çok iyi bence.

RDR 2 Ultra ayarlarda 40 FPS demek istedim. PUBG Steam Ultra ayarlarda 90 FPS daha ne olsun?

Merhabalar. Ben 8000-8500 TL civarı bir bilgisayar arıyorum. Aklımda Monster Abra veya Tulpar serisi var. Önerileriniz nedir?

Bu arada Black Friday yaklasıyor. O zamanlarda laptoplarda indirim olur mu veya kaç TL civarı bir indirim olur? Teşekkürler.
Hocam sıfır rtx 2060 satıyorum ilgilenirseniz sahibindende özelden yazabilirsiniz. Bütçenizi aşıyor herhalde ama yine fiyatta bir miktar yardımcı olabilirim.

Geri
Yukarı