8000-9000 TL civarı sistem tavsiyesi

Bütçe
9000

WooWilly

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, başlıkta da belirttiğim gibi 8000-9000 ₺ civarında sistem tavsiyelerinizi bekliyorum. Bütçemi mantıklı seçimler olması halinde bir tık esnetebilirim. Aşırı renkli fan dizaynları içeren kasaları açıkçası pek beğenmiyorum. Olabildiğince bunu da göz önünde bulundurursanız sevinirim 😁

Merhabalar, başlıkta da belirttiğim gibi 8000-9000 ₺ civarında sistem tavsiyelerinizi bekliyorum. Bütçemi mantıklı seçimler olması halinde bir tık esnetebilirim. Aşırı renkli fan dizaynları içeren kasaları açıkçası pek beğenmiyorum. Olabildiğince bunu da göz önünde bulundurursanız sevinirim 😁

Merhaba,

Bütçenize göre pek kasa bulamadım bilenler sizlere atacaktır. Sizlere bütçenizin çok daha altında ama birkaç yükseltmeyle daha iyi hale getirebileceğiniz bir sistem atıyorum.

Umarım ihtiyaçlarınızı karşılıyordur, karşılamıyorsa diğerlerinin önerilerine bakınız.

Bu sisteme de bakabilirsiniz.

Merhaba,

Bütçenize göre pek kasa bulamadım bilenler sizlere atacaktır. Sizlere bütçenizin çok daha altında ama birkaç yükseltmeyle daha iyi hale getirebileceğiniz bir sistem atıyorum.

Umarım ihtiyaçlarınızı karşılıyordur, karşılamıyorsa diğerlerinin önerilerine bakınız.

Bu sisteme de bakabilirsiniz.

Teşekkür ederim, inceleyeceğim.
İşlemci: Ryzen 5 3600X
Ekran kartı: Galax RTX 2060 Super
Anakart: ASUS TUF B450M-PRO GAMING AMD B450 AM4
SSD : WD Blue SN550 NVMe
Kasa: CORSAIR CARBIDE SERİSİ SPEC-DELTA 650W 80PLUS
Ram: Henüz karar vermedim, 700 tl civarı bir bütçe ayırabilirim sanırım.

Arkadaşlar bu sistem için yorum ve tavsiyelerinizi bekliyorum. Kolay inceleme için kasa hariç epey linkleri bıraktım. Sistemin toplam değeri tüm bileşenleri en ucuz olduğu yerden ayrı ayrı aldığım taktirde yaklaşık 9000 TL tutuyor.

Soğutucu olarak kısa bir süreliğine stok soğutucu kullanmayı düşünüyorum, ilerleyen zamanlarda iyi bir soğutucuyla destekleyebilirim.

GSKILL 8GB Ripjaws V Kırmızı 3000MHz CL16 DDR4 Single Kit Ram | ITOPYA (2 tane)
8800 TL.

Yeni konular

Geri
Yukarı