8000-9000 TL laptop önerisi

• Konuyu başlatan Utuutu
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 722
Bu da güzel hocam ama ekran kartı maq q. Eğer çok büyük bir beklentiniz yoksa msi açık ara en iyi markalardan biridir. Msi alpha 15 kullanan biri olarak söylüyorum yani.
Ya universite de kod yazmak ve oyun oynamak için aliyorum ama karar veremedim şimdi msi in bu laptobu mu yoksa monsterdan abra a7 serisinden mi almalıyım onlar da 1650 refresh serisi yani 1650 ti da var ama stokta yok ayrica 500 tl fark o performansa değer mi bilmiyorum 1650 refresh ve 1650ti de. Msi in ekran kartı da 2020 refresh değil mi ?

Ya universite de kod yazmak ve oyun oynamak için aliyorum ama karar veremedim şimdi MSI'in bu laptopu mu yoksa Monster'dan Abra A7 serisinden mi almalıyım onlar da 1650 Refresh serisi yani 1650 Ti'da var ama stokta yok ayrica 500 TL fark o performansa değer mi bilmiyorum 1650 Refresh ve 1650 Ti'de. MSI'in ekran kartı da 2020 Refresh değil mi?

Yok MSI'ın ekran kartı maq Q modeli yani 1650'den daha düşük performans veriyor. Monster uzun süre dayanacak bir PC değil onu söyleyeyim servisten çıkkmayan kronik sorunlu bir marka. Tabi bu işler şans işi MSI'da da kronik sorun olabilir ama Monster kadar olamayacağı çok açık, ayrıca Monster'de çok fan sesi var benim arkadaşım bu yüzden servise göndermişti, o yüzden bence MSI alın üzmez.

Yok MSI'ın ekran kartı maq Q modeli yani 1650'den daha düşük performans veriyor. Monster uzun süre dayanacak bir PC değil onu söyleyeyim servisten çıkkmayan kronik sorunlu bir marka. Tabi bu işler şans işi MSI'da da kronik sorun olabilir ama Monster kadar olamayacağı çok açık, ayrıca Monster'de çok fan sesi var benim arkadaşım bu yüzden servise göndermişti, o yüzden bence MSI alın üzmez.
Düzenli bakımı yapıldığı sürece monster laptopların fan sesi gelmiyor. Kronik bir sorun yok şu anlık forumlarda takip ediyorum.

Bu laptopu kullanma fırsatım oldu. Rise of The Tomb Raider oyununda ısınma sorunu yoktu. Fakat çift fanlı olmasından mütevellit oyunlarda bir fan sesi mevcut. Gerçi bu sanırım tüm çift fanlı laptoplarda olan bir durum. Kulaklık kullanıyorsanız sorun teşkil etmeyecektir.

Ama bu laptop daha mantıklı görünüyor:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı