8000-9000 TL laptop tavsiyesi

Chappie1353

Decapat
Daha fazla  

Arkadaşlar ben mühendislik için laptop arıyorumda çok kararsızım. Intel mi alsam veya AMD mi alsam biraz yardımcı olur musunuz? Ve verdiğim paraya değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:

Arkadaşlar ben mühendislik için laptop arıyorumda çok kararsızım. Intel mi alsam veya AMD mi alsam biraz yardımcı olur musunuz? Ve verdiğim paraya değer mi?
Attığınız laptop gayet güzel bir laptop.

Kesinlikle bu laptopu öneririm:
Ya da bunun Ryzen 5 4. nesil işlemcili versyonuda vardı o daha ucuz onu bulursanız onu da alabilirsiniz.

Kesinlikle bu laptopu öneririm:
Ya da bunun Ryzen 5 4. nesil işlemcili versyonuda vardı o daha ucuz onu bulursanız onu da alabilirsiniz.
evet biliyorum fakat o 60 hz o yüzden satın almadım

Evet biliyorum fakat o 60 Hz o yüzden satın almadım.

Eğer amacınız mühendislikse mantıklı bir seçim. Eğer oyun oynamak istiyorsanız ileride 144Hz bir monitör alıp doyasıya oyun oynayabilirsiniz. Şahsen zaten 15 inçlik ekranlarda çok bir zevk alabileceğinizi düşünmüyorum isterse 240Hz olsun.

Eğer amacınız mühendislikse mantıklı bir seçim. Eğer oyun oynamak istiyorsanız ileride 144Hz bir monitör alıp doyasıya oyun oynayabilirsiniz. Şahsen zaten 15 inçlik ekranlarda çok bir zevk alabileceğinizi düşünmüyorum isterse 240Hz olsun.
Katılıyorum.
Edit: Eğer daha önceden 75Hz veya 60Hz üstü kullanmadıysa çok bir eksiklik hissetceğini düşünmüyorum 144Hz monitör alana kadar. Ama 144Hz'e alıştıysa o monitöre alana kadar sıkıntılı olur onun için.

laptopa monitör bağlayabiliyor muyum

Yeni konular

Geri
Yukarı