8000-9000 TL Sistem Tavsiyesi

Anlamadan konuşmayın i3 i7'den iyi işlemcileri de var. 10 yaşında i7 VS yeni çıkmış i3 gibi. Benim sistemin her şeyi hazır adamlar gönderecek kullanabilirsin, siz de hazır sistem gönderin. 1080 Ti takmayı bende biliyorum ama sadece kart 8000TL adam hazır istiyor. Toplayacaksanız bir oyun üzerinden kanıtlı FPS testi isterim. 1080 Ti tak gerisi boş sistem olmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anlamadan konuşmayın i3 i7'den iyi işlemcileri de var. 10 yaşında i7 VS yeni çıkmış i3 gibi. Benim sistemin her şeyi hazır adamlar gönderecek kullanabilirsin, siz de hazır sistem gönderin. 1080 Ti takmayı bende biliyorum ama sadece kart 8000TL adam hazır istiyor. Toplayacaksanız bir oyun üzerinden kanıtlı FPS testi isterim. 1080 Ti tak gerisi boş sistem olmaz.
Yahu arkadaş, biz sanki ilk nesil önermişiz. Sorsak R5 2400G serisini 2. nesil Intel işlemcilerle kıyaslarsın ama burada çok bilmiş havası yapıyorsun. Adam sadece 1070ti mı takmış ? Ekran kartı Ram'i anakartı falan göremedin herhalde ? Bir tekrar bak o sistemlere bir düşün sonra gel buraya mesaj yaz. Kanıt istiyorsun sence 1050ti 1070ti dan daha fazla FPS verebilir mi ? Verebilir diyorsan zaten burada kimsenin sana boşa laf anlatmasına gerek yok.

Ekran kartını MSI GeForce GTX1080 ARMOR 8GB OC GDDR5 256Bit DX12 Nvidia Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar değiştiriyorum. Kaçırmayın indirimi üzülürsünüz.
Savunduğun sistemin saçma olduğunu bildiğin halde devam ediyorsun. Benim önerdiğim sistemle senin sistemin kıyaslanamaz bile. Buyur buda oyun testi bilmessin diye söylüyorum sağ taraf Ryzen 5 2600X, GTX 1080.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Deveye hendeği nasıl atlayacağını anlatsam daha çabuk anlardı ama arkadaş ısrarla i3 işlemcinin Ryzen 2600X gibi işlemcilerden daha iyi olduğunu, GTX1050 Ti ekran kartının GTX1080'den daha güçlü olduğunu savunuyor. Sana kanıtlarıyla birlikte sunuyoruz. 8000-9000 TL bandında oraya GTX1080'li Ryzen 2600X'li sistem koyduk ama nato mermer nato kafa. @pikdie

Deveye hendeği nasıl atlayacağını anlatsam daha çabuk anlardı ama arkadaş ısrarla i3 işlemcinin Ryzen 2600X gibi işlemcilerden daha iyi olduğunu, GTX1050 Ti ekran kartının GTX1080'den daha güçlü olduğunu savunuyor. Sana kanıtlarıyla birlikte sunuyoruz. 8000-9000 TL bandında oraya GTX1080'li Ryzen 2600X'li sistem koyduk ama nato mermer nato kafa. @pikdie
Ben öyle demedim hem video atmayın video kanıt değildir. Sistem aslında 4500TL üstüne kasa, kulaklık, klavye, fare, monitör VB parçalar giriyor.
Buda GTX1080'li sistem.
Pc toplama sihirbazı - Bilgisayar toplama sihirbazı - incehesap.com
Buna bak. Hazır sistem yok, siz değer bilmiyorsunuz.

Biz 9000 TL bütçeli bir sisteme tutup i3 8100 GTX1050 Ti koymuyoruz hocam. Arkadaş monitör dahil olabilir demiş. Ben dahil etmeden üst seviye bir sistem dizip koydum. Klavye,mouse,kulaklık sağlam bir sistem dizmek isteyen insan için fuzuli masraftan başka bir şey değildir onlar sonradan teker teker eklenir. Monitör dahil olabilir dediği için monitör koymadım ona ayrı bir bütçe ayırabilir diye, hadi monitör dahil olsa 7500 TL ye yine GTX1070'li sistem dizer 1500 TL'ye monitör eklenir. Yani sizin dizdiğiniz sistem afedersiniz ama çöp.

Anlamıyorum siz de İ3 sevdası mı var? Hi-level 4 GB 2133 MHz RAM nedir belli bu işlerden anlamıyorsunuz. İ3 8350K, GTX 1080 nedir? Anakartta yok.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı