8000-9000 TL Televizyon Tavsiyesi

-Ekranda 4 köşede karartı var. Bu durum zamanla alışılsa da ben de uzun bir süre takıntı olarak kalmıştı. Bu durum kronik hepsinde var. Onun haricinde donanımsal yada fiziki bir kusur göremiyorum.
-Yazılımsal olarak geçen hafta güncelleme geldi kanal geçişlerinde ve genel olarak bir yavaşlama söz konusu. Bu durumu düzeltirler diye düşünüyorum.

Film izlemek için kullanıyorum genelde. Tam karanlık sahnelerde TV açık mı değil mi onu dahi anlamıyorum. Local dimming mevzusu gerçekten güzel. Ben genel olarak fiyatını hak etmediğini düşünsem de tavsiye ederim. Donanımhaber'de XH9096 kullanıcı sayfasına da göz atarak daha çok bilgi edinebilirsin.
Anladım hocam. İnceleyeyim. Deneyimlerini paylaştığın için teşekkürler.

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.

Aslında istediğim model LG OLED fakat 55'' modelleri bütçemi fazlasıyla aşıyor. Nanocell ve OLED panel farkı gözle görülebilir farkı oluyor mu?

OLED'de siyahlar daha iyidir. Ancak farklar genel olarak sadece paneller arasında değil. OLED panelli ürün genel anlamda daha fazla özelliğe sahip. FreeSync ve G-Sync desteği mevcut. Tüm bunlara rağmen Nanocell panelli olan LG modeli de gayet iyi. Bütçeyi fazla aşmadan sizi gayet memnun edecektir. Hatta yanına Soundbar da alırsınız.

OLED'de siyahlar daha iyidir. Ancak farklar genel olarak sadece paneller arasında değil. OLED panelli ürün genel anlamda daha fazla özelliğe sahip. FreeSync ve G-Sync desteği mevcut. Tüm bunlara rağmen Nanocell panelli olan LG modeli de gayet iyi. Bütçeyi fazla aşmadan sizi gayet memnun edecektir. Hatta yanına Soundbar da alırsınız.

Anladım hocam. Sizin Nanocell tavsiyeniz 55NANO756 55'' bu üründü.

LG 55'' OLED tavsiyeniz var mıdır?

Yeni konular

Geri
Yukarı