8000 ₺ Gaming laptop önerisi

Geldiği zaman şunu almanızı tavsiye ederim. RAM eklemeniz ile birlikte 7650 TL'ye gelir.
Bir tane M.2 bir tane de 2.5 inç için yer var boşta.
Hocam @HaktanAcar arkadaşın dediği gibi bunun 16gb olanı şuan kampanya ile 8100 tl sanırım en mantıklısı bu olur teşekkür ederim ☺

Ekran boyutu en önemli kriter hocam maalesef teşekküler ☺

Intel 9. nesil amd ryzen 7 şu an için; maalesef ekran boyutu istediğinden az ama fikir verebilir. Ekran boyu yükseldikçe fiyatlar 10.000 TL. olabiliyor.

Daha önce Acer Nitro serisi kullandım ama kronik bir sorun olarak SSD problemi yaşadım o yüzden farklı bir model denemek istiyorum teşekkürler ☺

Bütçe aşımı oldu ancak şu ürünü beğeniyorum. Özellikle 1660Ti olması performans noktasında tatmin edecektir seni.
Maalesef bütçemin çok üstünde teşekkürler 😀

@HaktanAcar arkadaşın dediği modele bakıyorum hocam A7 V12.2.2'ye yani teşekkürler ☺

Monster'ın 10. nesil İntel işlemcili Abra serisinden herhangi bir modeli veya biraz daha tuzlu ama daha kaliteli MSI'ın bilgisayarlarını öneririm dostum. Model olarak da;
Monster
MSİ

(Dostlar Monster'a kalitesiz demedim MSİ'ın daha kaliteli olduğunu söyledim. Üç farklı Monster bilgisayarı kullandığım için bu yorumu gönül rahatlığıyla yapabiliyorum 😊)

bizde aynen öyle yaptık teşekkür ederim ☺

Stok bilgisi öğrenip sipariş geçebildiğim zaman bilgi vereceğim ilgi ve yardımlarınız için Teşekkür Ediyorum 😘
Masaüstü bebesi gelmiş. Bomboş yorum yapmak yerine konuyu okusan. Yahut okuduysan boş yapmak yerine öneri yapsan ? Neyse @@Volkan Şimşir bu fiyat bandında alabileceğin en iyi ürün bence budur. Gelmesini beklerseniz tabii.

Abi anlamıyorum adam özellikle laptop istiyor hala masaüstü al diyenler var. "O paraya masaüstü alınır yaa" diyen kanser kitle. İrite edicisiniz.
Hocam masaüstü almayı bende çok isterdim ama mantıklı olanı yapmak zorundayım bende bu modelde karar kıldım hocam çok saolun teşekkür ederim ☺

Hocam @HaktanAcar arkadaşın dediği gibi bunun 16gb olanı şuan kampanya ile 8100 tl sanırım en mantıklısı bu olur teşekkür ederim ☺
Hocam bakın bu iki cihaz arasında ki fark:
tecnopat.png

Arada ki fiyat farkı 800 TL. SSD'yi 120 TL'ye RAM'i 350 TL'ye satın alırken aynısını seçebiliyorsunuz. Yükseltmeleri yaptıktan sonra arada ki fiyat farkı 330 TL. Yani siz 330 TL'yi Windows'a vermiş oluyorsunuz. Eğer ki normal Windows lisansı veriyorlarsa mantıklı olabilir. Ama büyük ihtimalle internette 10 TL'ye bulabileceğiniz OEM key ile lisanslıyorlar. Bence saçma bir hareket olur.

Daha önce Acer Nitro serisi kullandım ama kronik bir sorun olarak SSD problemi yaşadım o yüzden farklı bir model denemek istiyorum teşekkürler ☺
Bende 2 sene Acer Nitro kullandım. 2 kez SSD'si bozuldu. 3. bozulduğunda gidip kendim SSD aldım. Geçen hafta Monster aldım kafam rahatladı. En azından sıkıntı olduğu zaman birkaç iş günü içerisinde çözüldüğünü söyledi arkadaşlarım. Acer'da 1 aydan önce gelmiyordu cihaz.

Son düzenleme:
Arada ki fiyat farkı 800 TL. SSD'yi 120 TL'ye RAM'i 350 TL'ye satın alırken aynısını seçebiliyorsunuz. Yükseltmeleri yaptıktan sonra arada ki fiyat farkı 330 TL. Yani siz 330 TL'yi Windows'a vermiş oluyorsunuz. Eğer ki normal Windows lisansı veriyorlarsa mantıklı olabilir. Ama büyük ihtimalle internette 10 TL'ye bulabileceğiniz OEM key ile lisanslıyorlar. Bence saçma bir hareket olur.
Seçeneklerde Windowsa 570 tl gibi bir fiyat biçmişler eğer dediğiniz gibi normal Windows lisansı veriyorsa mantıklı ama oem lisans ise boşa para vermeye gerek yok.
Stok durumu öğrenmeye çalışıyorum ancak henüz bi dönüş alamadım eğer varsa opsiyonlarla söylediğiniz sistem çok daha iyi olacak saolun ☺

Geri
Yukarı