8000 TL 2K 144/165 Hz monitör tavsiyesi

Bütçe
8000 TL
Acaba alsam mı almasam mı? Kararsız kaldım resmen. Çok uzun zamandır ürünü takip ediyorum forumda ve diğer yerlerde elimdeki ekran kartı GTX1080 daha sonra 3070 Ti'ya da 3080 Ti almayı düşünüyorum. Pişman olur muyum bilmiyorum 🥲

Acaba alsam mı almasam mı? Kararsız kaldım resmen. Çok uzun zamandır ürünü takip ediyorum forumda ve diğer yerlerde elimdeki ekran kartı GTX1080 daha sonra 3070 Ti'ya da 3080 Ti almayı düşünüyorum. Pişman olur muyum bilmiyorum 🥲

Hocam almadıysan eğer sana kötü bir haberim var. Stok kalmamış.

Ben dediğim gibi müşteri hizmetlerine neden zam yapıldı diye sorana kadar bitti stok. Hayırlı olsun gelince ürünle ilgi görüşlerini yazarsan sevinirim.

Perşembe 16:45'te Gaming Gentr'den sipariş ettiğim Dell S2721DGFa kodlu monitör bu sabah elime ulaştı (İstanbul Anadolu'dan Avrupa'ya gelme süresi)
Paketlemeleri o kadar da iyi değil kutu bazı yerlerden hasar almış.
@Saint Lucia hocam ghosting testi yaptım ben bir şey göremedim bir de siz bakın isterseniz S2721DGF ağır çekim video default monitör ayarları ile 165Hz.
Ölü piksel var mı diye baktığımda bir şey göremedim sıkıntısız duruyor daha ayrıntılı tekrar bakacağım.
Bundan önce kavisli bir monitör kullanıyordum bu monitöre bakınca içeriden eğimli gibi hissediyorum normal mi yoksa ben mi yadırgıyorum? Anlayamadım biraz içeriden dışarıya doğru eğimli gibi.

Dosya Ekleri

• 20221217_125904.jpg
    20221217_125904.jpg
    163,2 KB · Görüntüleme: 29

Geri
Yukarı