8000 TL - 9000 TL arası Gaming laptop önerisi

9000 TL laptopa gömmek akıl karı değil, mini-ITX bir sistem toplayın onuda taşıyabilirsiniz. İlla laptop almak istiyorsanız, daha düşük bütçeli bir şey alın, zaten seyahat yüzünden ne kadar oynamaya vaktiniz kalacak ki?
Laptop önerisi istemiş arkadaşımız.Ben bu zihniyeti anlamıyorum gerçekten.Neden sorulan soruya cevap verilmez de yönlendirmeye çalışılır.Adamın parası vardır istediği yere harcar yani.

Laptop önerisi istemiş arkadaşımız.Ben bu zihniyeti anlamıyorum gerçekten.Neden sorulan soruya cevap verilmez de yönlendirmeye çalışılır.Adamın parası vardır istediği yere harcar yani.
Ben git al diye zorlamıyorum, direk masaüstü al da dememişim orada, mini-ITX toplayabilirsin dedim, bir alternatif sunmak istedim arkadaşa. Tabii ki son seçim OP'ye bağlı

Arkadaşlar laptop iyidir.Masaüstü daha çok elektrik tüketir.Elektrik gitse işin yarım kalır.Devamlı seyahatte olan için candır v.b. uzar gider.
Önerim ALIENWARE DELL ASUS MSI SAMSUNG

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı