8000 TL bütçe ile PC toplama

Atakan6152

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar monitörüm 1080P 144Hz olacak uzaktan eğitim henüz başlamadı ama ekim ayında başlayacak.

1080P oyunculuk için kasa toplamak istiyorum aklımda hep 3060/3060s vardı ama onlar piyasaya yerleşene kadar benim dersler çoktan başlamış olur.

Bütçem 7-8 bin monitör bu fiyata dahil değil, bir yandan 2060S almak istiyorum. Bir yandan da 1660s/5600xt alıp fiyatı indirmeye çalışıyorum. Yani beni 1080P'de 4-5 yıl götürsün benim için yeterli. Ultra takıntım da yok ayarları kısarım.

UNLOST mudur nedir şu mahalle bilgisayarcısına bulaşmayın. Fiyat performans olarak dediği her şey çocuk kandırmacası. Yaptığım sistem 0 sorunlu ve en iyi tercihler yapılmış bir sistem. Sitesinde 2600X var, SSD 240 GB, ekran kartı ısınma sorunlu. Kasa yetersiz.

Unlost mudur nedir şu mahalle bilgisayarcısına bulaşmayın. Fiyat performans olarak dediği her şey çocuk kandırmacası. Yaptığım sistem 0 sorunlu ve en iyi tercihler yapılmış bir sistem.

Ondan mı tek 3080'i ona gönderdiler ilk ve kanıt göster adam kaç ödül aldı. Bilip bilmeden konuşma.

Hocam 3080 ile onu nasıl bağladığını anlamadım desem. Tek 3080 ne? Donanım Arşivi? Technopat? Adamın sistemlerine ödül veren zihniyet kim öğrenmek isterim.

Yeni konular

Geri
Yukarı