8000 TL civarı alınabilecek en iyi Gaming laptop

FahrettinPorsuk

Centipat
Arkadaşlar iyi akşamlar. Gaming laptop arıyorum fakat kararsız kaldım. En iyi seçenek Monster'in Abra A5 v15.7.4 modeli gibi.

10.nesil 10300H i5 işlemci.
GDDR6 GTX1650 Ti ekran kartı.
16 GB DDR4 2666MHz RAM.
512 GB M.2 SATA Samsung SSD.
Fiyatı:8100 TL
Daha iyi önerileriniz varsa bekliyorum.

Son düzenleme:
8.000 civarı bir fiyatla gelir mi bilmyiorum ama Ryzen 4800H GTX 1660 ti içeren laptopları bekleyebilir veya yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Arkadaşlar iyi akşamlar. Gaming laptop arıyorum fakat kararsız kaldım. En iyi seçenek Monster'in Abra A5 v15.7.4 modeli gibi.

10.nesil 10300H i5 işlemci.
GDDR6 GTX1650 Ti ekran kartı.
16 GB DDR4 2666MHz RAM.
512 GB M.2 SATA Samsung SSD.

Daha iyi önerileriniz varsa bekliyorum.

Açıkçası o fiyata bundan daha iyi bir masaüstü toplayabilirsin. Yanına 144 Hz bir monitörde alırsan kesinlikle daha mutlu olursun. Fakat ciddi anlamda bir laptop ihtiyacın varsa bilemem. Laptopların pahalı olmasının tek sebebi taşınabilir olması. Yoksa masaüstü PC'ler her zaman daha iyidir. İstediğin gibi temizliğini yapabilirsin. Parça eskidiğinde değiştirebilirsin. Ciddi anlamda bir ihtiyacınızın olmadığını varsayarak bilgisayar olayını tekrar gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum.

Ne yazık ki masaüstü toplama şansım yok. Sürekli şehirlerarası gezen biri olduğum için.

O zaman farklı modellere yönelmenizi tavsiye ederim. İyice araştırmakta fayda var. O fiyata GTX 1660 Ti laptoplar bulmak mümkün.

Son düzenleme:
Yurt
8.000 civarı bir fiyatla gelir mi bilmyiorum ama Ryzen 4800H GTX 1660 ti içeren laptopları bekleyebilir veya yurtdışından sipariş verebilirsiniz.
Açıkçası o fiyata bundan daha iyi bir masaüstü toplayabilirsin. Yanına 144 Hz bir monitörde alırsan kesinlikle daha mutlu olursun. Fakat ciddi anlamda bir laptop ihtiyacın varsa bilemem. Laptopların pahalı olmasının tek sebebi taşınabilir olması. Yoksa masaüstü PC'ler her zaman daha iyidir. İstediğin gibi temizliğini yapabilirsin. Parça eskidiğinde değiştirebilirsin. Ciddi anlamda bir ihtiyacınızın olmadığını varsayarak bilgisayar olayını tekrar gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum.

O zaman farklı modellere yönelmenizi tavsiye ederim. İyice araştırmakta fayda var. O fiyata GTX 1660 Ti laptoplar bulmak mümkün.
asusun i5 9.nesil işlemcili 8gb ramli modeli var. ekran kartı da 1660Ti. Sizce onu almak mantıklı mı. Fiyatı da 8800lira.

link: https://www.hepsiburada.com/asus-ro...-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00000QO5VC
FreeDos işletim sistemi almak sizin için daha iyi olacaktır. Özelleştirerek 1 TB HDD ekleyebilirsiniz. Daha sonra ise duruma göre 8 GB daha eklersiniz.
Hafıza ve ram yetersiz geldi gibi :/

Yeni konular

Geri
Yukarı