8000 TL civari Gaming laptop önerisi

Buna 8 GB RAM ekleyin.
Aklımda. Şu an 2si arasında gidip geliyorum. Fiyat farkındandan Lenovo olanı istiyorum, sonra diyorum ki bak sen oyun oynayan birsin, 1660ti olan varken neden 20 fps düşüp, 1650ti alıyosun diyorum kendime. Sonra Acerin saçma sapan 16GB'lik belleği geliyor direkt tek slota koyulmuş. Yine beynim eridi bu piyasa beni delirtecek.
Bütçe sıkıntıysa daha düşük bir modeli alıp RAM ekleyebilirsiniz. Ha şahsen ben dendiği gibi %25-30 performans kaybı görmedim.
Bütçe sıkıntı evet. Ama yine de ekran kartı çok fazla farkı var.

Aklımda. Şu an 2'si arasında gidip geliyorum. Fiyat farkındandan Lenovo olanı istiyorum, sonra diyorum ki bak sen oyun oynayan birsin, 1660 Ti olan varken neden 20 FPS düşüp, 1650 Ti alıyorsun diyorum kendime. Sonra Acer'in saçma sapan 16 GB'lik belleği geliyor direkt tek slota koyulmuş. Yine beynim eridi bu piyasa beni delirtecek.

Bütçe sıkıntı evet. Ama yine de ekran kartı çok fazla farkı var.

Hocam bunu size samimiyetimle söylüyorum, bakın kesinlikle performansınıda dikkate almıyorum. Çünkü rakiplerinden geride. Ama ben 9 bin civarı bütçem olsa bunu alırım:
Fiyatı gereksiz onu da biliyorum ancak, ben olsam bunu alırım. Gerek kalitesi gerek yazılımsal özellikleriyle muhteşem. Bu bantta bir bilgisayar alacak olsam ya bunu ya da bravo 15 alırdım. Tavsiyem de değil size bunu alın demek istemiyorum, bunu alırdım diyorum sadece.

Hocam bunu size samimiyetimle söylüyorum, bakın kesinlikle performansınıda dikkate almıyorum. Çünkü rakiplerinden geride. Ama ben 9 bin civarı bütçem olsa bunu alırım:
Fiyatı gereksiz onu da biliyorum ancak, ben olsam bunu alırım. Gerek kalitesi gerek yazılımsal özellikleriyle muhteşem. Bu bantta bir bilgisayar alacak olsam ya bunu ya da bravo 15 alırdım. Tavsiyem de değil size bunu alın demek istemiyorum, bunu alırdım diyorum sadece.
Legion kalitesinden dolayı bunu alırdım diyorsunuz sanırım. 1650 Ekran kartı bana hiç yetmez zaten genel olarak oyun oynayacağım için ( yazılım aynı zamanda ) min 1650ti istiyorum oda minumum. Bravo 15 hakkında a4ddr'ın ısınma sorunu olduğu söylemiştim zaten, o yüzden yorum yapmayacağım ona. Ama yanlış anlamayın a4ddr modelini diyorum, ryzen 4k serili olanı. a3ddr çok iyi performans sergiliyor tam tersi ve sizin kullandığınız da. Bakalım bir kaç gün sonra ben de forumda konu açacağım son olarak tavsiye almak için, laptop önerisinde kafamdan belirleyip sonra tavsiye alacağım sizlerden.

Legion kalitesinden dolayı bunu alırdım diyorsunuz sanırım. 1650 ekran kartı bana hiç yetmez zaten genel olarak oyun oynayacağım için ( yazılım aynı zamanda )min 1650 Ti istiyorum oda minimum. Bravo 15 hakkında a4DDR'ın ısınma sorunu olduğu söylemiştim zaten, o yüzden yorum yapmayacağım ona. Ama yanlış anlamayın a4DDR modelini diyorum, Ryzen 4K serili olanı. A3DDR çok iyi performans sergiliyor tam tersi ve sizin kullandığınız da. Bakalım birkaç gün sonra ben de forumda konu açacağım son olarak tavsiye almak için, laptop önerisinde kafamdan belirleyip sonra tavsiye alacağım sizlerden.

Hocam o ısınma sorun denecek seviyede değil ki, Intel gibi ısınıyor yine Intel işlemcilerden performanslı. Bravo 15 sizi üzmez ama içinize sinmediyse almayın. Evet hocam ancak sadece kalitesi değil, yazılımı yüzünden de Legion diyorum:) 1650ye OC imkanı sunan ve MUX Switch'le gelen bir yazılım.

Hocam o ısınma sorun denecek seviyede değil ki, Intel gibi ısınıyor yine Intel işlemcilerden performanslı. Bravo 15 sizi üzmez ama içinize sinmediyse almayın. Evet hocam ancak sadece kalitesi değil, yazılımı yüzünden de Legion diyorum:) 1650ye OC imkanı sunan ve MUX Switch'le gelen bir yazılım.
Vallaha hocam zaten diğerlerinde de ryzen var ama bu kadar ısınmıyorlar. İnanır mısınız videoda 102 derece oldu GPU. ( gameplay ) Bu bana dayanamaz ben oyunu çok seven biriyim. 🤣 🤣

Yeni konular

Geri
Yukarı