8000 TL civarında laptop önerisi

Chappie1353

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar 7000-8500 TL aralığında laptop önerisi yapar mısınız lütfen? Ben bilgisayar mühendisi okuyorum hem bölümümde kullanabileceğim hem de oyun oynayabileceğim bir laptop istiyorum önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar 7000-8500 TL aralığında laptop önerisi yapar mısınız lütfen? Ben bilgisayar mühendisi okuyorum hem bölümümde kullanabileceğim hem de oyun oynayabileceğim bir laptop istiyorum önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar.

Dostum özelleştir kısmından rami 2x8 16GB ram yap.Ve bu laptopu al.

@cokl Sarı siteyi öyle direk paylaşmayın. Ayriyeten önerdiğiniz modelde GTX 1050 ekran kartı mevcut. Bu ekran kartı tercih edilmemeli bu fiyat bandında.

@Chappie1353 Batarya ve ısınma sorunu sizin için büyük önem arz etmiyorsa Monster'a yönelebilirsiniz. Fiyatına göre sunduğu donanım ve satış sonrası destek gayet iyi.

asus tercih etmiyorum kankam

Dostum özelleştir kısmından rami 2x8 16GB ram yap.Ve bu laptopu al.
kanka bende monster düşünüyorum şu anlık sence monster markasını alırsam ileride pişman olur muyum

asus tercih etmiyorum kankam

kanka bende monster düşünüyorum şu anlık sence monster markasını alırsam ileride pişman olur muyum
Kanka o arkadaşın attığu 1050li sistem zaten onu kesinlikle önermiyorum.30 fps alırsa şaşırmam o sistem.Abra a7yi Arkadaşım almış ben o yüzden bilmiyorum sadece önerdim.

Geri
Yukarı