8000 TL ekran kartı önerisi

scrop39.5

Kilopat
Makaleler
1
RX 6800, RTX 3060 Ti, RTX 3070, RX 6800 XT ekran kartı almak istiyorum. Kasım ayındaki fiyatlara göre ayarlamıştım kendimi. Ekran kartını sona bıraktım. Şu an elimde 8000 TL var. Ailemden borç alıp 13-14'e ekran kartı alıp 2-3 ay mining yaparak borcu kapatırım diye düşündüm. Sizler ne düşünüyorsunuz. Ne yapmalıyım? Tavsiyelerinize açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mantıklı söylediklerin, yapılabilir.
Aradaki farkı mining ile kazanıp kapatırsın. Zaten kendini ayarladığın miktar hemen hemen kartın kabul edilebilir miktarı.

Amazon avrupa dan 3070 düşürmeyi deneyebilirsiniz. Sizin seçeneğiniz de mantıklı geldi 13-14 e Türkiye garantili RTX 3070 ekran kartı bulursanız alıp msrp fiyatına denk getirene kadar mining yapıp sonra kullanabilirsiniz

Gördüğüm ve duyduğum kadarıyla biraz zor hocam o mining işi.
Neden eth sürekli artıyor yakın hedefi 2500$
Amazon avrupa dan 3070 düşürmeyi deneyebilirsiniz. Sizin seçeneğiniz de mantıklı geldi 13-14 e Türkiye garantili RTX 3070 ekran kartı bulursanız alıp msrp fiyatına denk getirene kadar mining yapıp sonra kullanabilirsiniz
Hocam rtx3070 yerine rx 6800 almak daha mantıklı değil mi? Bellek kapasitesi 16gb. Dlss benzeri teknolojiyi duyurunca amd iyi olur bence

Yeni konular

Geri
Yukarı