8000 TL klima önerisi

rhylla

Hectopat
Arkadaşlar selam,

25-30 M.2 salonuma klima almak istiyorum. Bütçe olarak 8bin düşünüyorum ama yeterli mi bilemiyorum salon ölçüsüne göre öneri yaparsanız sevinirim teşekkürler.

O ölçülere göre klima bu bütçeye zor hocam ancak şöyle bir şey buldum:
İyon filtre var.

Yine de 2.ele bakmanız daha doğru olur. Daikin Sensira 15 veya 18 bulabilirsiniz.

O ölçülere göre klima bu bütçeye zor hocam ancak şöyle bir şey buldum:
İyon filtre var.

Yine de 2.ele bakmanız daha doğru olur. Daikin sensira 15 veya 18 bulabilirsiniz.

Teşekkürler öncelikle. İkinci el almak istemiyorum o yüzden sıfır tercihinde kalacağım. Bütçeyi 9-10 bin arası yapalım öneriniz var ise alabilirim.
Not: beko arçelik markadan indirim sağlayacağım öncelikle bu markalardan önerirseniz çok sevinirim hocam .

25 metrekareye kadar 12 iş görebilir diyeceğim de 25i geçiyorsa kurtarmaz gibime geliyor 12.
Ayrıca sadece sadece ooo bu 15000 BTU veya bak burada uyguna 18000 BTU var demekle de iş bitmiyor birebir aynı mantıkta olmasa da.
Bizim bilgisayar güç kaynaklarındaki gibi peek değerlere sahip olabiliyorlar.

Yani sizin minimum 15000BTU ama bu değeri stabil verebilen sorunsuz bir ürüne ihtiyacınız var ki.
Bu da değil 8K bandını yorumlarda revize ettiğiniz fiyat bandını bile aşabiliyor.
Kaliteli bir üründe.
Odanızın büyüklüğünü net olarak ölçer seniz ölçüsü 25 metrekare üstüne çıkmıyor ise.
Çok aşırı güneş aşığı alan bir oda değilse 12000'lik de seçilebilir.

TAVSİYEM
MIDEA PRIME 12 (MA-12NXD0) 12000 BTU klima olabilir
Fg europe tarafından satılan ürünleri satın almanızı öneririm. Merdiven altı satıcılardan uzak durunuz.

25 metrekareye kadar 12 iş görebilir diyeceğim de 25i geçiyorsa kurtarmaz gibime geliyor 12.
Ayrıca sadece sadece ooo bu 15000 BTU veya bak burada uyguna 18000 BTU var demekle de iş bitmiyor birebir aynı mantıkta olmasa da.
Bizim bilgisayar güç kaynaklarındaki gibi peek değerlere sahip olabiliyorlar.

Yani sizin minimum 15000BTU ama bu değeri stabil verebilen sorunsuz bir ürüne ihtiyacınız var ki.
Bu da değil 8K bandını yorumlarda revize ettiğiniz fiyat bandını bile aşabiliyor.
Kaliteli bir üründe.
Odanızın büyüklüğünü net olarak ölçer seniz ölçüsü 25 metrekare üstüne çıkmıyor ise.
Çok aşırı güneş aşığı alan bir oda değilse 12000'lik de seçilebilir.

Tavsiyem.
Mıdea Prime 12 (MA-12nxd0) 12000 BTU klima olabilir.
Fg europe tarafından satılan ürünleri satın almanızı öneririm. Merdiven altı satıcılardan uzak durunuz.

Bilgilendirme için teşekkür ediyorum hocam. Salonu ölçeyim kaç M.2 olduğuna göre karar vereceğim söylediklerinizi dikkate alarak.

@kronik1907 söylediğiniz ürün bu mu hocam? Eğer bu ise 9,499 TL düşünebilirim bunu.

Bilgilendirme için teşekkür ediyorum hocam. Salonu ölçeyim kaç M.2 olduğuna göre karar vereceğim söylediklerinizi dikkate alarak.

@kronik1907 söylediğiniz ürün bu mu hocam? Eğer bu ise 9,499 TL düşünebilirim bunu.

Hocam ürün bu ama sanırsam satıcı bahsettiğim satıcı değil.
Benim bahsettiğim satıcı garantisinde olan ürünler bir tık daha pahalı ama uçuk kaçık seviyelerde değildir
Midea müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz isterseniz yetkili satıcılar konusunda.

Hocam ürün bu ama sanırsam satıcı bahsettiğim satıcı değil.
Benim bahsettiğim satıcı garantisinde olan ürünler bir tık daha pahalı ama uçuk kaçık seviyelerde değildir.
Midea müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz isterseniz yetkili satıcılar konusunda.

Hocam benim başlıkta belirttiğim fiyat bandında aşağıda ki linkte ürünler mevcut. Listedeki 7,700 ve 8600 TL arasındaki ürünler kötü mü acaba naçizane fikrinizi öğrenebilir miyim?

Şu ürün dikkatimi çekti açıkcası.

Hocam benim başlıkta belirttiğim fiyat bandında aşağıda ki linkte ürünler mevcut. Listedeki 7,700 ve 8600 TL arasındaki ürünler kötü mü acaba naçizane fikrinizi öğrenebilir miyim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Siz linkteki videoyu inceleyin.
Aynı içerik üreticisinin bu model hakkında birkaç ürün inceleme videosu daha var inceleyin.
Fikir sahibi olacaksınız.

Merhaba ben bu işi yapıyorum mitsubishi electric klima bayisiyim belirttiğiniz rakamlarda bu marka da almanız mümkün değil.
Midea önermiyorum servisi ve parçasında genelde sorun oluyor bütçenize göre baymak bulabilirseniz alın derim şuan da en ucuz klima markalarından birisidir.
Başka sormak istediğiniz olursa yardımcı olurum

Merhaba ben bu işi yapıyorum mitsubishi electric klima bayisiyim belirttiğiniz rakamlarda bu marka da almanız mümkün değil.
Midea önermiyorum servisi ve parçasında genelde sorun oluyor bütçenize göre baymak bulabilirseniz alın derim şuan da en ucuz klima markalarından birisidir.
Başka sormak istediğiniz olursa yardımcı olurum
Hocam bu nasıl ?

Geri
Yukarı