8000 TL laptop önerisi

rahmican496

Hectopat
Daha fazla  
17.3 inch daha fazla zevk verir ve film vb seyrederken daha fazla haz alırsınız.

Bir de Monster'da oyun oynarken şarj olmuyormuş diye duydum ne kadar doğru bilmiyorum.
Kardeşim monster kullanıcısı, yaşamıyoruz öyle bir problem. Hatta karantina dönemi diye odasına bir düzen yaptık laptop şu an kasa gibi kullanılıyor evde. Monitör falan bağladık laptap sağda takılıyor kendi kendine. Bu arada imkanın varsa 17.3 inç tercih çok hoş bir şeymiş

Kardeşim Monster kullanıcısı, yaşamıyoruz öyle bir problem. Hatta karantina dönemi diye odasına bir düzen yaptık laptop şu an kasa gibi kullanılıyor evde. Monitör falan bağladık laptap sağda takılıyor kendi kendine. Bu arada imkanın varsa 17.3 inç tercih çok hoş bir şey miş.

Bataryası ne kadar gidiyor acaba normal okulda kullanımda.

Hiç sormamıştım kendisine, sordum. Bitene kadar hiç kullanmamış. Gün bittikten sonra eve döndüğü zaman hala şarjı kalmış oluyormuş. Ve şunu da ekledi; prize takılı değilken oyunlarda yüksek fps alamıyormuş. Sanırsam bilgisayar performans modundan çıkıyor.

Hiç sormamıştım kendisine, sordum. Bitene kadar hiç kullanmamış. Gün bittikten sonra eve döndüğü zaman hala şarjı kalmış oluyormuş. Ve şunu da ekledi; prize takılı değilken oyunlarda yüksek FPS alamıyormuş. Sanırsam bilgisayar performans modundan çıkıyor.

Teşekkür ederim zaman ayırdığınız için.

Acer Nitro 5 Intel Core i5 10300H 16GB 512GB SSD GTX1650Ti Fiyatı

8 GB RAM ekleyince aynı fiyat oluyorlar
Batarya konusunda deneyimi bilgisi olan varsa paylaşabilir mi bir de 15.6 ve 17.3 inch arasinda çok fazla bir fark var mı?

Ben 17.3 kullanıyorum ve kesinlikle tavsiye ederim.

Hiç sormamıştım kendisine, sordum. Bitene kadar hiç kullanmamış. Gün bittikten sonra eve döndüğü zaman hala şarjı kalmış oluyormuş. Ve şunu da ekledi; prize takılı değilken oyunlarda yüksek fps alamıyormuş. Sanırsam bilgisayar performans modundan çıkıyor.
O sorun değil, Nvidia Control panelinden ayarlanıyor ama gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı