8000 TL laptop önerisi

En başta ısınma sorunu ve fiyattan tasarruf yapmak için dandik parçalardan bozma laptop yapmaları ve daha aklıma gelmeyen başka konularda gördüğüm ve kendimin de yazmış olduğu sorunlar vardır.
Hee yapmaları dedim kusura bakma etiket basıp üstüne bir de Türk Mali diye kakalıyorlar.
Fiyat performansmış ay gö*üm.

:d yazdıkları bilgilere göre fiyat için iyi olduğunu düşünüyorum görmeden ne taktıklarını söylüyemem ama daha iyileri varsa buyurun önerin arkadaşda nasiplensin.

:d yazdıkları bilgilere göre fiyat için iyi olduğunu düşünüyorum görmeden ne taktıklarını söylüyemem ama daha iyileri varsa buyurun önerin arkadaşda nasiplensin.

Daha iyileri derken iyi klansmanına girmiyor bu hee Excalibur ile karşılaştırma olabilir sonuçta ikisi de aynı b*kun laciverti
Gaming laptop almak istiyorsan gerçek bir laptop bütçeyi arttırmak lazım yoksa sıkıntılı günler bekler.
İlk defa, laptop tavsiyesi konusunda masaüstünü öneren görmedim :)

Evet bende ona şaşırdım akıllandılar galiba.
Lenovo ve Acer marka laptoplar alınabilir.

Maalesef tam ara bütçe aralığı. Biraz artarsa Gaming laptop'lar, biraz aşağısında ultrabook'lar var.

Peki max 10000 liraya ne önerirsiniz.
Daha iyileri derken iyi klansmanına girmiyor bu hee Excalibur ile karşılaştırma olabilir sonuçta ikisi de aynı b*kun laciverti
Gaming laptop almak istiyorsan gerçek bir laptop bütçeyi arttırmak lazım yoksa sıkıntılı günler bekler.

Evet bende ona şaşırdım akıllandılar galiba.
Lenovo ve Acer marka laptoplar alınabilir.
En fazla 10 bin lira ayırabilirim. Ne önerirsiniz.

Peki Max 10000 liraya ne önerirsiniz?

En fazla 10 bin lira ayırabilirim. Ne önerirsiniz?

144 Hz aynı zamanda.
Ekran kartının 1650 Ti'den iyi olmasını istiyorsan daha para ayırman lazım bu devirde maalesef.

Geri
Yukarı