5000-8000 TL laptop önerisi

Je m en fiche

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Ana amaç taşınabilirlik çünkü seneye üni için başka bir şehre gideceğim haliyle koca sistemimi götüremem.

Oyun oynarım tahmini günde 3-4 saat genelde Path of Exile, Valorant, LoL, Rainbow 6 Siege arasında dönüyorum laptopa Warzone yüklemeye çalışacak kadar deli değilim ancak sağlam bir M.2 SSD alırsam yüklerim (ki sanmam alacağımı).

En ama en önemli kriterim Ethernet girişi olması (Wi-Fi bir ölüm benim gözümde)

F/P ürünü arıyorum kaba gözükmesi falan gram umrumda olmaz :)

@körbiginar @Yiğit KAMURAY @Ramazan Ö

Son düzenleme:

GF serisine para verilmez.

Hocam bir sıkıntı var onu belirteyim.
Moderatör arkadaş gereksiz görmüş olacak ki başlık ve içeriğin yarısını silmiş bütçem 8000 tl değil 5000-8000 aralığı ideal kısım 6-7.5 bin aralığı 5K ve 8K çok güzel indirim varsa ancak ona göre tekrar değerlendirebilirseniz sevinirim :)

Hocam bir sıkıntı var onu belirteyim.
Moderatör arkadaş gereksiz görmüş olacak ki başlık ve içeriğin yarısını silmiş bütçem 8000 tl değil 5000-8000 aralığı ideal kısım 6-7.5 bin aralığı 5K ve 8K çok güzel indirim varsa ancak ona göre tekrar değerlendirebilirseniz sevinirim :)
Acer Nıtro AN515-44 NH.Q9GEY.003 Ryzen 5 4600H 8 GB 256 GB SSD GTX1650 15.6" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe hocam yanlış anlamadıysam 6-7.5 bin aralığı ideal fiyatlar. O zaman bu laptopu öneririm.

Şu an 2 ilan arasında kaldım çok fena Intel'ler direkt elendi zaten gözümde bir antipatim var nedense :(

Eğer ki ailemi ikna edebilirsem aradaki 500 TL farka rağmen Lenovo beni tekte aldı bende onu almak isterim :D
bir de bu fiyatlar sizce ne kadar bu civarlarda takılır yani ben 40 gün sonra gelince bu fiyattan bulabilir miyim Lenovo'yu?

Yeni konular

Geri
Yukarı