5000-8000 TL laptop önerisi

Hocam model ilgimi çekmeyi başardı fakat RAM hızı kaç MHz bulamadım bir türlü siz biliyor musunuz?

Hocam bu videoyu izleyerek laptopun oyun performasını görebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu an 2 ilan arasında kaldım çok fena Intel'ler direkt elendi zaten gözümde bir antipatim var nedense :(

Eğer ki ailemi ikna edebilirsem aradaki 500 TL farka rağmen Lenovo beni tekte aldı bende onu almak isterim :D
bir de bu fiyatlar sizce ne kadar bu civarlarda takılır yani ben 40 gün sonra gelince bu fiyattan bulabilir miyim Lenovo'yu?
Lenovo'dan emin değilim ama büyük ihtimalle Acer Nitro bu fiyatta kalacaktır. Bu arada Lenovo'da küçük bir CW sesi var. Rahatsız etmediğini söylüyor çoğu kişi.

Hocam bu videoyu izleyerek laptopun oyun performasını görebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Teşekkürler hemen bakayım :)
Lenovo'dan emin değilim ama büyük ihtimalle Acer Nitro bu fiyatta kalacaktır. Bu arada Lenovo'da küçük bir CW sesi var. Rahatsız etmediğini söylüyor çoğu kişi.
Kulaklıkla oynadığım için sıkıntı değil bu arada şu iki pc arasında ne fark var bir türlü anlamadım
Bu sevdiğim lenovo:

Bu da başka bir lenovo:

Arada baya fiyat farkı var ama neden?

Geri
Yukarı