8000 TL laptop önerisi

Atın görelim hocam? Ama 8000 TL'yi geçmeyecek.

Hocam üstte attığım modeli kuzenim için satın aldık gerçekten çok iyi dediğiniz gibi ısınma sorunu var evet malzeme kalitesi de o kadar mükemmel değil fakat güncel oyunları kasmadan oynatıyor olması bir avantaj. Benim alma sebebim ise oyun oynamaktan çok kodlama için şu an için bu fiyat bandında en mantıklı bilgisayar bu olduğu için bunu almayı planlıyorum daha ucuz modeller de var ama arkadaşın da dediği gibi o fiyata 1650 Ti alabiliyoruz.

Hocam üstte attığım modeli kuzenim için satın aldık gerçekten çok iyi dediğiniz gibi ısınma sorunu var evet malzeme kalitesi de o kadar mükemmel değil fakat güncel oyunları kasmadan oynatıyor olması bir avantaj. Benim alma sebebim ise oyun oynamaktan çok kodlama için şu an için bu fiyat bandında en mantıklı bilgisayar bu olduğu için bunu almayı planlıyorum daha ucuz modeller de var ama arkadaşın da dediği gibi o fiyata 1650 Ti alabiliyoruz.
Hocam 1650 Tİ Laptoplar 10 Bin TL'den başlıyor hatta linkte atayım. https://www.hepsiburada.com/lenovo-...lir-bilgisayar-81y400xqtx001-p-HBCV00000666CY Burda 8000 TL Bandında bir laptop önerisi istiyor arkadaş.

Başkalarından duyma değil şahsen kendi kullandığım laptopu önereceğim. Soğutması gayet güzel. Oyunlarda maksimum işlemci 70-80 arası dolaşıyor. Ekran kartı ise 50-60 derece arası geziniyor. Soğutma anlamında cidden başarılı. Bu fiyat bandında kesinlikle Monster alınmamalı. Çok fazla şikayeti var. Benim laptopum GTX 1650Ti ve 144 Hz olan i5 10300H işlemcili modeli. Bu laptopda tek beğenmediği kısım sadece kırmızı ışıklı klavyesi olması. Onun dışında laptop çok güzel.

Bütçe hiç aşılmayacak ise aşağıda bırakmış olduğum laptop.

Az bir şekilde aşılacak ise aşağıda bıraktığım laptop.

Başkalarından duyma değil şahsen kendi kullandığım laptopu önereceğim. Soğutması gayet güzel. Oyunlarda maksimum işlemci 70-80 arası dolaşıyor. Ekran kartı ise 50-60 derece arası geziniyor. Soğutma anlamında cidden başarılı. Bu fiyat bandında kesinlikle Monster alınmamalı. Çok fazla şikayeti var. Benim laptopum Gtx 1650Ti ve 144 Hz olan i5 10300H işlemcili modeli. Bu laptopda tek beğenmediği kısım sadece kırmızı ışıklı klavyesi olması. Onun dışında laptop çok güzel.

Ah kafam.. aceri nasıl unuturum :/

Başkalarından duyma değil şahsen kendi kullandığım laptopu önereceğim. Soğutması gayet güzel. Oyunlarda maksimum işlemci 70-80 arası dolaşıyor. Ekran kartı ise 50-60 derece arası geziniyor. Soğutma anlamında cidden başarılı. Bu fiyat bandında kesinlikle Monster alınmamalı. Çok fazla şikayeti var. Benim laptopum GTX 1650 Ti ve 144 Hz olan i5 10300H işlemcili modeli. Bu laptopta tek beğenmediği kısım sadece kırmızı ışıklı klavyesi olması. Onun dışında laptop çok güzel.

Hocam sistem Linux olarak mı geliyor? Formatla Windows'a geçebiliriz sanırsam değil mi Windows'dan başka bir şey kullanamdım bunca yıl :D

Hocam sistem Linux olarak mı geliyor? Formatla Windows'a geçebiliriz sanırsam değil mi Windows'dan başka bir şey kullanamdım bunca yıl :D
Evet bu soruyu bir kaç arkadaş daha sormuştu. Onlara yapılan yorumlara göre normal Windows yüklemesi yapılabiliyormuş. Normal format atar gibi yaparak Windows 10 yüklenebilirmiş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı