8000 TL laptop önerisi

Bütçe
8000 TL

Romanoff

Decapat
Daha fazla  
Malum çektiğim bunca acıdan sonra para biriktirip yeni bir laptop almak istedim. Bütçem 8K fakat ne alacağım hakkında herhangi bir fikrim yok. Sizlerin fikirlerinize danışmak istedim. Üniversite için almak istiyorum çok oyun oynayan birisi değilim ama ara sıra oynamak istersem de beni üzecek bir laptop istemiyorum.

Sakın HP alma. HP laptoplar aşırı ısınıyor. Alacaksan Excalibur al. İnternetten bak hangi oyunları açsın bir de söyle bana.
HP mi ısınıyor? :D Tavsiye ettiğiniz excalibur Casper'in markası biliyorsunuz değil mi? Karşılaştırmaya gerek bile yok bence HP ile Casper'i :D
Hp pavilion serisini abim kullanıyor 2 senedir çok memnun, ısınma problemi vs asla yok.

Sakın HP alma HP laptoplar aşırı ısınıyor alacaksan Excalibur al internetten bak hangi oyunları açsın bir de söyle bana.

CS:GO Valorant ve hikayeli birkaç oyun oynamak isterim.
Birkaç yeri incelediğimde Casper marka laptopların çabuk bozulduğu ve ürün kalitesinin kötü olduğu gibi duyumlar aldım bu yüzden pek Casper yanlısı değilim.

Sakın HP alma HP laptoplar aşırı ısınıyor alacaksan Excalibur al internetten bak hangi oyunları açsın bir de söyle bana

Hocam nasıl bir teknoloji anlayışınız var?
HP ısınıyor deyip Excalibur al diyorsun :D
----------------------------------------------
Bu iki laptop iyidir. MSI olanda harici ekran kartı var.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı