8000 TL oyuncu laptop tavsiyesi

8.000 TL bütçe var Tulpar serisi yerine Abra öneriliyor. İlginç. T7 V16.1 almalısınız.
Özelleştir kısmından 8GB RAM daha ekledin mi mis. Benim bildiğim bu özellikte bu fiyatta 17" Ekran bilgisayar yok. Malzeme olarak dış kasayı kalitesiz bulsam da performansı iyi. Sıcaklık 75-80 arası.

Neden uzak dursun? Yanlış anlamayın, hiç Asus ürün kullanmadığım için bilmiyorum. Ne gibi eksileri var?
Isınma sorunu her tarafta var. Şikayetler havada uçuşuyor, ayrıca aynı bilgisayarı alıcaktım ve Asus´un ciddi bir ısınma problemi olduğunu öğrenince vazgeçtim. Fiyat olarak cidden çok uygundu.

Arkadaşlar öncelikle herkese tavsiyeleri için teşekkür ederim. Peki MSI'ı kim alıyor? Bu marka haliyle biraz daha yüksek fiyatlı ve daha iyi özellikleri aynı fiyata bulabiliriz haklısınız. Ama bu adamlar yalnız CPU ve GPU yükseltmiyor. Malzeme kalitesi de artıyor. Bunu da göz önünde bulundurmak lazım bence. Notebook platformunda olaya sadece CPU ve GPU olarak bakmak bence yanlış. Tabi bu benim düşüncem.

Son düzenleme:
Asus ROG Strix GL703VM-GC035T Intel Core i7 7700HQ 16GB 1TB Fiyatı

Bu bilgisayarı önerebilirim fakat ısı sorunu yaşayan insanlar varmış fakat özellikleri oldukça iyi.

Monster Tulpar T7 V16.1 e 8gb ram daha eklenip tercih edilebilir fakat monster bilgisayarlarda bile ısı sorunu yaşayanlar oluyormuş.
Bu bilgisayarı alıcaktım ısınmasından dolayı Monster Tulpar T7 V16.1.2'yi tercih ettim. Şuan tek sorunum var o da FPS, onun hariç her şey iyi.

8 bin lira para vereceksiniz ve GTX 1050 Tİ ekran kartına sahip bir MSİ seçeceksiniz. Sizce yazık olmayacak mı bu paraya, o kadar para veripte Ultra ayarda oynayamamak deli eder insanı. Yani tamam msi kalitesini biliyoruz da öyle her modeli çok sağlam değil bazı modelleri var onlar da çok ısınıyor. Bence o kadar paraya değmez. Mutlaka GTX 1060 barındıran bir laptop alınmalı.

8 bin lira para vereceksiniz ve GTX 1050 Tİ ekran kartına sahip bir MSİ seçeceksiniz. Sizce yazık olmayacak mı bu paraya, o kadar para veripte Ultra ayarda oynayamamak deli eder insanı. Yani tamam msi kalitesini biliyoruz da öyle her modeli çok sağlam değil bazı modelleri var onlar da çok ısınıyor. Bence o kadar paraya değmez. Mutlaka GTX 1060 barındıran bir laptop alınmalı.
Bende GTX 1060 var ve ultrada AC:Unity oynayamıyorum?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı