8000 TL RTX 2060 laptop önerisi

Olabilir. Güzel bir indirimde bulunursa çok ucuza gelebilir ama gümrükten geçirirken dikkat etmesi lazım.

Dediğim gibi gümrük sıkıntım yok. Amcam kendi adına alıp getiriyor. Yurt dışıda düşünülebilir.
Bu arada MSI ASUS.

Dediğim gibi gümrük sıkıntım yok. Amcam kendi adına alıp getiriyor. Yurt dışıda düşünülebilir.

MSI ASUS ROG hayranlığım var evet ama illaki olsun demiyorum. Her markaya tamamım ama tasarım konusunda HP Omen ve ASUS ROG çok hoşuma gidiyor. Yapı olarak da MSI'nin çok büyük üstünlüğü var. Ve Amazon'da hemen hemen hepsi aynı birazda Amazon usadan öneri gelinirse sevinirim. Şimdiden teşekkürler herkese.

Son düzenleme:
Bu bütçede MSI veya Asus'tan sağlam laptop bulmak zor.
Bütçenizde şu laptop var gayet iyi, Monster Tulpar ile aynı kasayı kullanıyor. Ve normalden fazla güç çeken overboosted 1660Ti var içinde, bazı 2060'lardan daha hızlı.
Bir de bu da bütçenin biraz altında gayet uygun. Tek sıkıntısı paneli kötü, 120Hz yüksek tepkime süreli %60 sRGB panel.

Eğer 1200 dolara çıkmak isterseniz daha iyi birçok laptop var tabi.
(Siteye girmek için VPN lazım, 17 inch)
Seç beğen al. Sorularınızı veya tercihlerinizi belirtebilirseniz de seçim yapmak daha kolay olur.

Hocam bende Amazon'dan RAM alacağım ama 133 dolar +24 dolar shipping diyor vergi dahil mi yani.
Evet hocam orada yazan fiyatı toplayın, ödeyeceğiniz miktar o kadar.
@SnClepzBey dostum attığım Acer'ı kaçırma, gerçekten fiyatına göre çok üstün özellikleri. Marka yüzünden çok daha kötü bir model almak zorunda kalabilirsin aynı fiyata.

Evet hocam orada yazan fiyatı toplayın, ödeyeceğiniz miktar o kadar.
@SnClepzBey dostum attığım Acer'ı kaçırma, gerçekten fiyatına göre çok üstün özellikleri. Marka yüzünden çok daha kötü bir model almak zorunda kalabilirsin aynı fiyata.

İyi bir inceleyeyim hocam. Bu kadar ısrar boşa değildir herhalde.
Oynayacağım oyunları da söyleyim. Rahat oynatcak bir şey de olabilir. RDR 2, GTA V, CoD Warzone, CS:GO, Rainbow Six Siege, Ark Survival Evolved, BF5, AC Odyssey. Şimdiden soyleyeyim aynı anda değil merak etmeyin.

Herkes için teşekkür ederim ama biraz daha araştırdım Acer'den evoo dan vs. çok daha iyi ASUS ve MSI laptoplar bulabildim. İnceleyip en iyisini söyleyebilir misiniz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı