8000 TL RTX ekran kartı önerisi

Bütçe
8000

kenet

Decapat
Yer
Sur Maria
Daha fazla  
Bilgisayarımı güçlendireceğim. İşlemci, ekran kartı ve anakart peşindeyim. Diğerleri kolay bulunsa da şu anda ekran kartı almak zor. En fazla 8000 TL'ye RTX 3060 (ilk önceliğim), bulamazsanız 2080 Super, 2080, 2070 Ti linki atar mısınız? Şimdiden teşekkürler. @fatihylmzz

Son düzenleyen: Moderatör:
3060 yerine 8 bine 6700XT alın veya ağustos ayını bekleyip 5 bine 6600XT falan alın çok daha iyi olur hocam. RX 6700XT 12GB PowerColor Red Devil OC : Amazon.com.tr: Bilgisayar
Bunu alın 3060'ı hava karada tokatlar.
Bu sayfayı takip edin daha ucuza düşürebilirsiniz.

Gerçekten AMD serisinden hiçbir şey bilmiyorum. Ağustos'ta ikisi de aynı fiyatta olsa hangisini seçmeliyim. Her zaman NVIDIA kullandım ve aslında öylede devam etmek istiyorum ama hangisi fiyatının en çok hakkını verense onu seçmek daha mantıklı olur.
İncehesap da geçen cuma 3070 lhr 8300 liraya satılıyordu çok iyi fiyatlar diğer satıcılara göre cuma günleri incehesabi takip et.

Cuma indirimlerini her hafta takip ediyorum ama genellikle oradan klavye mouse alıyorum çünkü ekran kartı stoklarını 10 saniyede bitirdikleri için almaya fırsatım olmuyor.

Gerçekten AMD serisinden hiçbir şey bilmiyorum. Ağustos'ta ikisi de aynı fiyatta olsa hangisini seçmeliyim. Her zaman NVIDIA kullandım ve aslında öylede devam etmek istiyorum ama hangisi fiyatının en çok hakkını verense onu seçmek daha mantıklı olur.

Cuma indirimlerini her hafta takip ediyorum ama genellikle oradan klavye mouse alıyorum çünkü ekran kartı stoklarını 10 saniyede bitirdikleri için almaya fırsatım olmuyor.
Artık mining işi baya zora girdi ve Lhr kartlar var geçen hafta baktım indirimde olan çoğu ekran kartı satılmadı bile

Gerçekten AMD serisinden hiçbir şey bilmiyorum. Ağustos'ta ikisi de aynı fiyatta olsa hangisini seçmeliyim. Her zaman NVIDIA kullandım ve aslında öylede devam etmek istiyorum ama hangisi fiyatının en çok hakkını verense onu seçmek daha mantıklı olur
Pek farkı yok AMD kendini çok geliştirdi kas gücü olarak AMD daha fiyat/performans oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı