8000 TL sistem önerisi

Anakartı değiştirmenize gerek yok gayet yeterlidir RAM sayısını 2 yapın ve işlemciyi Ryzen 5 3600 seçin attığım linkten.

Hatta ilk başta dediğiniz işlemci soğutucuyuda dahil edersek tam oluyor çok teşekkürler.

Hocam dediklerimi yapın anakarta falan girmenize gerek yok Neon MS – MoleculePC linkten gidip işlemciyi R5 3600 yapın ve RAM sayısını 2ye çıkartın ve gayet de canavar bir sistem olur. İşlemci soğutucuyu da asla unutmayın.

Hocam dediklerimi yapın anakarta falan girmenize gerek yok Neon MS – MoleculePC linkten gidip işlemciyi R5 3600 yapın ve RAM sayısını 2ye çıkartın ve gayet de canavar bir sistem olur. İşlemci soğutucuyu da asla unutmayın.
Anakartı şu yüzden yaptım galiba 34 tl lik bi fark mı ne vardı m2 yazıyo diye aldım diğerinde yani sistemin kensinde m2 slotu yok diye aldım

Anakartı şu yüzden yaptım galiba 34 TL'lik bir fark mı ne vardı M.2 yazıyor diye aldım diğerinde yani sistemin kensinde M.2 slotu yok diye aldım.

Var hocam olmasa ona göre ayarlarlar zaten sizin anakartı değiştirmenize gerek yok sistem zaten normal şekliyle birbiriyle uyumlu o yüzden boşuna para vermeyin RAM'in sayısını 2 yapın ve işlemciyi R5 3600 yapın yeterli boşuna para vermişsiniz.

Var hocam olmasa ona göre ayarlarlar zaten sizin anakartı değiştirmenize gerek yok sistem zaten normal şekliyle birbiriyle uyumlu o yüzden boşuna para vermeyin RAM'in sayısını 2 yapın ve işlemciyi R5 3600 yapın yeterli boşuna para vermişsiniz.
Cidden almayı düşünüyorum ancak içindeki ekran kartı beni kuşkulandırıyor çünkü ventus modeli için ısınır diyorlar soğutmasının kötü olduğunu alınmaması gerektiğini söylüyorlar ama ben bunun kasanın soğutması ile alakalı olduğunu düşünüyorum sizce bu sistemdeki msı kasası ne kadar iyi soğutuyor?

Cidden almayı düşünüyorum ancak içindeki ekran kartı beni kuşkulandırıyor çünkü Ventus modeli için ısınır diyorlar soğutmasının kötü olduğunu alınmaması gerektiğini söylüyorlar ama ben bunun kasanın soğutması ile alakalı olduğunu düşünüyorum sizce bu sistemdeki MSI kasası ne kadar iyi soğutuyor?

Ventus XS serisi gayet de güzel soğutması var en fazla 76 dereceyi görenler var ekran kartı bende var ve soğutması mükemmel yani endişelenmenize gerek yok boşuna.

Ventus XS serisi gayet de güzel soğutması var en fazla 76 dereceyi görenler var ekran kartı bende var ve soğutması mükemmel yani endişelenmenize gerek yok boşuna.
Peki hocam 76 dereceyide fazla bulan var bu önerdiğiniz kasanın soğutması nasıl ilerde sıvı soğutma eklersem nasıl olur ayrıca kartın ömrü sağlıklı kullanımda ne kadar olur?

Yeni konular

Geri
Yukarı