8000 TL sistem toplama

Beklenmesi en uygunu evet, beklenirse çok sağlam bir iş çıkartabilir fakat şunu unutmamalıyız Türkiye burası. Fiyatların yükselip yükselmeyeceğini tahmin edemeyiz.
Stok sıkıntısı olduğu için ilk satıldığı zamanlar hariç fiyatların uçması normal. Fakat konu sahibi arkadaş parasını dolara çevirip beklerse, 3060'lı bir sistemi olabilir. Bekleme imkanınız varsa ekran kartı hariç parçaları önerebilirim. Geri kalan paranızı ise dolara çevirip yeni kartları bekleyebilirsiniz.

8 bin 800 tl tuttu ben 7-8 arası bakıyorum
Stok sıkıntısı olduğu için ilk satıldığı zamanlar hariç fiyatların uçması normal. Fakat konu sahibi arkadaş parasını dolara çevirip beklerse, 3060'lı bir sistemi olabilir. Bekleme imkanınız varsa ekran kartı hariç parçaları önerebilirim. Geri kalan paranızı ise dolara çevirip yeni kartları bekleyebilirsiniz.
borsacıyım knk parayı katlarım ama subata kadar bekleyebilirim

Stoklar yok, 3060 çıktı diye biliyorum.
3060 Ti çıktı. 3060 ise tanıtıldı fakat satışa sunulmadı. Şubat gibi stokları gelir diye tahmin ediyorum.
8 bin 800 tl tuttu ben 7-8 arası bakıyorum

borsacıyım knk parayı katlarım ama subata kadar bekleyebilirim
2060'lı sisteme 8000 TL vermenizi önermem. 1 ay bekleyin, daha performanslı bir sisteminiz olsun.

Stok sorunlarından RTX 2060 bile 4 bin küsür gibi komik fiyatlara satılıyor. O kadar dengesiz bir piyasa hakim ki şuan, giriş seviyesi parçalar bile üst segment donanımlardan pahalıya satılabiliyor.

RTX 3060 Ti çıktığı zaman ben Ryzen 5 3600 ile birlikte 8200 liraya sistemini alanı biliyorum.

Stok sorunlarından RTX 2060 bile 4 bin küsür gibi komik fiyatlara satılıyor. O kadar dengesiz bir piyasa hakim ki şuan, giriş seviyesi parçalar bile üst segment donanımlardan pahalıya satılabiliyor.

RTX 3060 Ti çıktığı zaman ben Ryzen 5 3600 ile birlikte 8200 liraya sistemini alanı biliyorum.
Knk ekran karti ile beraber 8 bin 8.200 iyi olur 3060 in fiyati ne kadar olur ki?

Yeni konular

Geri
Yukarı