8000 TL sistem toplama

İnsanları yanlış yönlendirmekten vazgeçin. Ben şu an ve bu sistemi alsın demiyorum ama Şubat'ta gelir demek tahminden öteye geçmiyor. Haziran'da da Ağustos'ta gelir diyorduk bir baktık fiyatlar uçtu gitti. O zamana kadar vergiler ve döviz ne olur bilemiyoruz hiçbirimiz. Ben 8000TL civarına RX5600XT'li sistem aldım dün pişman da değilim. Stoklar yenilenince elimdeki ekran kartını satar yenisi alırım ama stok yenilenecek diye aylarca bekleyemem. Belki stok yarın gelir bilemiyorum ama bu kumar oynamaktan başka bir şey değil. 8-10 ay beklemek de var işin ucunda. Covid kaynaklı çoğu firmada aksaklıklar ve üretim sıkıntısı mevcut. Covid bitmeden stokların ''tam'' olarak düzeleceğini zannetmiyorum.

İnsanları yanlış yönlendirmekten vazgeçin. Ben şu an ve bu sistemi alsın demiyorum ama Şubat'ta gelir demek tahminden öteye geçmiyor. Haziran'da da Ağustos'ta gelir diyorduk bir baktık fiyatlar uçtu gitti. O zamana kadar vergiler ve döviz ne olur bilemiyoruz hiçbirimiz. Ben 8000TL civarına RX5600XT'li sistem aldım dün pişman da değilim. Stoklar yenilenince elimdeki ekran kartını satar yenisi alırım ama stok yenilenecek diye aylarca bekleyemem. Belki stok yarın gelir bilemiyorum ama bu kumar oynamaktan başka bir şey değil. 8-10 ay beklemek de var işin ucunda. Covid kaynaklı çoğu firmada aksaklıklar ve üretim sıkıntısı mevcut. Covid bitmeden stokların ''tam'' olarak düzeleceğini zannetmiyorum.
En geç Haziran aylarında gelecek diyorlar.
RX5600XT demişken, RTX2060'la kıyaslanan bir kart araştırıp geleyim, önerebilirim.

Son düzenleme:
Dediğim gibi hocam ''diyorlar''. Kim diyor peki ya da kesin mi? Covid'in artmayacağı mutasyon geçirmeyeceği nereden belli? Dövizin artmayacağı nereden belli? Euro'nun 10 olduğunu görmüş bir milletiz. Tekrar yaşamayacağımız nereden belli? Bir anda devülasyon yaşanmayacağı nereden belli? Hadi diyelim hiçbiri olmadı Haziran'da geldi ekran kartları. Ocak nere Haziran nere? Bir insan 5 ay beklemek ister mi bilgisayar için?

Dediğim gibi hocam ''diyorlar''. Kim diyor peki ya da kesin mi? Covid'in artmayacağı mutasyon geçirmeyeceği nereden belli? Dövizin artmayacağı nereden belli? Euro'nun 10 olduğunu görmüş bir milletiz. Tekrar yaşamayacağımız nereden belli? Bir anda devülasyon yaşanmayacağı nereden belli? Hadi diyelim hiçbiri olmadı Haziran'da geldi ekran kartları. Ocak nere Haziran nere? Bir insan 5 ay beklemek ister mi bilgisayar için?
Doğru, tedarik bölgelerinde üretimin son hız devam edeceğini bilemez kimse.
8 bin 800 tl tuttu ben 7-8 arası bakıyorum

borsacıyım knk parayı katlarım ama subata kadar bekleyebilirim
Gözüm kapalı 5600XT önerebilirim, RTX2060'tan çok daha iyi.

RX5600XT demişken, RTX2060'la kıyaslanan bir kart araştırıp geleyim, önerebilirim.
RX5600XT seçme sebebim Ray-Tracing kullanmayacak olmam ve Ray-Tracing kullanılmaması durumunda RX5600XT'nin FPS değerleri olarak bir tık daha önde olması. Bugün kargoya verilmiş. 14 sene sonra bir bilgisayarım olacak. Yorumlarımı gelince paylaşırım.

Peki bütün oyunları en yüksek grafiklerde oynatacak bir sistem toplar misiniz fiyat fark etmez.
Hocam bazı oyunlar dünyanın en iyi Bilgisayarında bile sorun yaşatabilir garanti veremeyiz fakat MSI Radeon RX 5600 XT GAMING X 6GB GDDR6 192 Bit Ekran Kartı | ITOPYA alabilirsin Ekran Kartı olarak, 120 liralık bir esneme payı dahilinde. Stokta kalmış mı bakmadım fakat gerçekten ucuz.
41.000 TL'ye hazır sistem var İtopya'da RTX3090'lı alın geçin.
Çok haklısınız hocam. 😅

Peki bütün oyunları en yüksek grafiklerde oynatacak bir sistem toplar misiniz fiyat fark etmez.
MSI RX 5600 XT GAMING MX 192 Bit GDDR6 6 GB Ekran Kartı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe 500 lira esnetin hocam, gerçekten pişman olmazsınız çok iyi bir kart.
Hocam hazır sistemler harici satmıyorlar artık ekran kartlarını ayrı olarak. Ben VOK-IMPERIAL sistemini aldım. İtopya üzerinden.
Ah be...

Yeni konular

Geri
Yukarı