8000 TL sistem toplama

Bu oyunları APU sistemler ile oynamanız daha iyi olur. 8K paraya CS:GO, Valorant gibi basit oyunları hayli hayli açarsınız.

Hocam ileri dönük APU sistem toplanabilir.

Dosya Ekleri

• 1620475909784.png
    1620475909784.png
    43,6 KB · Görüntüleme: 50
Son düzenleme:
Bütçe artarsa:

Hocam bu yardımınız için teşekkür ederim. Babamı ikna etmem zor olacak oyun oynamam yasak yalan söylemeden neden "toplamak" istediğimi açıklamam gerekiyor buna var mı bir öneriniz?

Hocam yalan ama şöyle bir durum var, laptop alabilirsin diyecek. Düşünüyorum da, fan ve ısınma konusunu bahane edersem yalan söylemeden. :)

Hocam bende aynı durumu yaşadım şöyle dedim işte kasalı olanlar daha uzun ömürlü laptop alırsa 5 senede bozulur ki gerçeten de öyle daha hızlı çalışır ekranı daha iyi diyerek ikna etmiştim.

Hocam bende aynı durumu yaşadım şöyle dedim işte kasalı olanlar daha uzun ömürlü laptop alırsa 5 senede bozulur ki gerçeten de öyle daha hızlı çalışır ekranı daha iyi diyerek ikna etmiştim.

Hocam şimdi şöyle, her zaman şey algısı oluştu ailede. Oyun için topluyor ve evde yer sorunu var. İstediğimiz zaman kaldırıp götüremiyoruz ya o da sıkıntı oluyor neyse denerim olmazsa üniversiteye gittiğimde toplarım no problem bir Black Mesa oynamak istiyorum zaten. Half-Life remake.

Geri
Yukarı