8000 TL telefon önerisi

Bütçe
8000 TL
Hocam burada anlatmaya çalıştığın şey S20FE Snapdragon'un SE 2021'den daha daha F/P bir telefon olduğu. Amacım SE 2021'i karalamak değil. FE'nin artıları saymakla bitmez. 120Hz, daha yüksek çözünürlüğe sahip bir ekran, ekran boyutu, ön kamera sensör farkı, ekran süresi farkı, AMOLED panel. Bunlar sadece yazarken aklıma gelenler.

Hocam burada anlatmaya çalıştığın şey S20FE Snapdragon'un SE 2021'den daha daha F/P bir telefon olduğu. Amacım SE 2021'i karalamak değil. FE'nin artıları saymakla bitmez. 120Hz, daha yüksek çözünürlüğe sahip bir ekran, ekran boyutu, ön kamera sensör farkı, ekran süresi farkı, AMOLED panel. Bunlar sadece yazarken aklıma gelenler.
Benim de aklıma gelen güncelleme ve uzun ömürlülük. Neyse hocam sizinle daha fazla tartışmayacağım. İyi günler.

Merhaba arkadaşlar, annem ve babam telefon alacaklar ve benden telefon önerisi istediler benim de aklıma ilk olarak burası geldi telefon önerilerinizi bekliyorum.
Annem oyun oynayan telefonunu aktif kullanan birisi değil genelde iş için kullanıyor depolama, batarya onun için öncelikli fakat hızlı da olsa fena olmaz.
Babam ise tüm gün telefonda onun için de en önemli olan şey batarya ve hız depolama alanının da 128 GB olması yeterli. (daha fazla da olabilir)
Ve babam daha çok telefonda olduğu için bütçe 2000 TL daha artabilir.
Şu an kullandıkları telefonlar: Babamın: Redmi Note 9 Pro annemin: Huawei P20 Lite.
Önerilerinizi bekliyorum.

Tek telefon içinse 8000 bin TL ve eğer iPhone istiyolarsa 8000 bin TL'ye bulunabilecek en iyi iPhone telefon iPhone XS veya iPhone XS Max'dir, iPhone XS veya XS Max her ikisi içinde gayet yeterli olacaktır

İncehesap'tan aldım Snapdragon yazıyordu.
(Beyaz modeli stokta kalmamış)

Ayarlardan telefon hakkında kısmına gelip doğrulayabilir misini?
Şarjının hızlı bitmesi normal Max 1 ay daha öyle olur batarya sizin kullanım senaryonuza göre kendini optimize ediyor.
Isınma derken aşrı bir ısınma mı?Ve bu durduk yere mi oldu?

Şarjının hızlı bitmesi normal Max 1 ay daha öyle olur batarya sizin kullanım senaryonuza göre kendini optimize ediyor.

Model no G780G.
Isınma derken aşrı bir ısınma mı?Ve bu durduk yere mi oldu?
Isınma çok aşırı diyemem ama telefon hiçbir işlem yapmazken ısınıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı