8000 TL telefon önerisi

Bütçe
8000

A13Bionic

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. 8000 lira bütçem var bu bütçeye fiyat performans hangi cihazları önerirsiniz? İkinci el de olabilir tavsiyelere açığım. İkinci el S10e düşünüyorum sizce alınır mı?

@Cyrexl
Hocam S21 FE aşmaz mı bütçesini yoksa cihaz gayet güzel ama?

Ben biraz normal önerinin dışına çıkacağım, iPhone XR, Mi 11T ve Galaxy S20 modelleri ikinci el olarak bakılabilir diye düşünüyorum.
Bütçenizde sıfır olarak A52S var önerebileceğim ancak fiyatına göre pekte o etiketi hak ettiğini düşünmüyorum yani orta seviye bir Android cihaza asgari ücretin bile daha fazlasını veriyoruz gerçekten değmez, ikinci ele yönelmenizi şiddetle öneririm.

O fiyata s10 plus bulabilirsiniz sanıyorum. Geçen gün S10'u 5000 tl'ye aldım. S21 FE de bakabilirsiniz.
Nereden aldınız hocam? Memnun musunuz? Yenilenmiş cihazlar var tavsiye eder misiniz? Bir de ithalatçı garantili sıfır model varmış.

Batarya sorun değilse dediğin modeli alabilirsin. Onun yerine S10 Plus daha mantıklı olur batarya yönünden.

Fiyat performans cihaz artık pek yok.

@Cyrexl
Hocam S21 FE aşmaz mı bütçesini yoksa cihaz gayet güzel ama?

Ben biraz normal önerinin dışına çıkacağım, iPhone XR, Mi 11T ve Galaxy S20 modelleri ikinci el olarak bakılabilir diye düşünüyorum.
Bütçenizde sıfır olarak A52S var önerebileceğim ancak fiyatına göre pek de o etiketi hak ettiğini düşünmüyorum yani orta seviye bir Android cihaza asgari ücretin bile daha fazlasını veriyoruz gerçekten değmez, ikinci ele yönelmenizi şiddetle öneririm.

Hocam doğrudan sahibinden mi almak lazım yoksa yenilenmiş cihazlara güvenebilir miyim? Samsung Galaxy S10E 128 GB Cep Telefonu (İthalatcı Garantili) : Amazon.com.tr: Elektronik
Şöyle bir şey de buldum ne dersiniz?

Son düzenleme:
@A13Bionic
Amazon güvenli bir sitedir güvenmeniz açısından sorun olmaz ancak S10e için çok pahalı bir fiyat olduğunu söyleyebilirim.

@A13Bionic
Amazon güvenli bir sitedir güvenmeniz açısından sorun olmaz ancak S10e için çok pahalı bir fiyat olduğunu söyleyebilirim.
Maalesef bu bütçeye sıfır olarak artık A32 gibi cihazlar alınabiliyor hocam. Eski nesil de olsa amiral gemisi bir cihazın daha performanslı olabileceğini düşünüyorum. Cevaplarınız için teşekkür ederim.

Maalesef bu bütçeye sıfır olarak artık A32 gibi cihazlar alınabiliyor hocam. Eski nesil de olsa amiral gemisi bir cihazın daha performanslı olabileceğini düşünüyorum. Cevaplarınız için teşekkür ederim.
Bu fiyatlardaki herhangi bir sıfır cihaza bakmanız yerine S10e daha mantıklı olacaktır zaten ancak ikinci el bakabileceğinizi söylemişsiniz ve ikinci elde çok daha ucuz olan bir cihaz S10e, bundan dolayı diyorum sadece.

Yeni konular

Geri
Yukarı