8000 TL telefon önerisi

Matrixxx7

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
İhracat departmanı
Merhaba, sıkı bir iPhone kullanıcısıyım ve şu an 6 Plus ile resmen eziyet çekiyorum. Bundan 5-6 ay öncesine kadar 6S ile devam ediyordum, daha sonrasında Xiaomi Note 11S'e geçince benim için şok oldu ve satıp tekrar IPhone'a döndüm. Önceliğim kesinlikle iPhone ama şu sıralar indirimdeki Samsung A52 de hoşuma gitmedi değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, sıkı bir iPhone kullanıcısıyım ve şu an 6 Plus ile resmen eziyet çekiyorum. Bundan 5-6 ay öncesine kadar 6S ile devam ediyordum, daha sonrasında Xiaomi Note 11S'e geçince benim için şok oldu ve satıp tekrar IPhone'a döndüm. Önceliğim kesinlikle iPhone ama şu sıralar indirimdeki Samsung A52 de hoşuma gitmedi değil.

İkinci el SE 2020+Deji batarya almanı tavsiye ederim.

Ben de şu an 6S Plus kullanıyorum ve Note 11 Pro'ya geçiş yapmayı planlıyorum. Sizde şok etkisi yaratan nedir acaba? Ona göre ben de tercihimi gözden geçireyim.

A52 kesinlikle alınmaz. İkinci el;
•iPhone XS
•iPhone XR alabilirsin.

Ben de şu an 6S Plus kullanıyorum ve Note 11 Pro'ya geçiş yapmayı planlıyorum. Sizde şok etkisi yaratan nedir acaba? Ona göre ben de tercihimi gözden geçireyim.

Her şeyi, arayüzü, zil sesi, arka kameranın biçimsizliği (bariz çıkıntı var), iPhone 5S'in kamerasının netliğinin bile daha iyi gelmesi, konuşurken ahize sesinin üst hoparlörden gelmesi. Bunun gibi şeyler, Android'e geçince kalitesizliği hissettim bu kadar.

Geri
Yukarı