8000 TL telefon önerisi

Bütçe
8000-10000

Osturogot

Hectopat
Daha fazla  
8000 lira bütçem var. Her marka, en iyi önerileri bekliyorum. Çok zorlar isek 10.000'e çıkabilir önerileri bekliyorum.

Xiaomi Redmi Note 11 Pro alabilirsiniz hem oyun hem de kamera performansı sizi üzmeyecektir gayet yeterlidir.

Bir de Poco X4 Pro 5G var o dahada performanslı sanırım. O da bütçenizi geçmiyor.

Dostum benim de bu civarda bütçem vardi Redmi Note 10 Pro aldim ve açıkçası cok pismanim. Orta seviye cihazlar bu paralari cidden hak etmiyorlar. Bana kalirsa temiz 2.el amiral gemisi telefonlara yönelmen cok daha iyi olacaktir. Şu anda P30 Pro almadigim icin pismanim. İlla sifir olacaksa ozelliklerine kanip Xiaomi alma sakın.

Sıfır alacaksanız o telefon 6 ay sonra takılacak. 2. el S10 alırsanız bütçenizdeki 0 telefonların hepsinden kat kat kat daha iyi bir telefon almış olursunuz.

Dostum benim de bu civarda bütçem vardi Redmi Note 10 Pro aldim ve açıkçası cok pismanim. Orta seviye cihazlar bu paralari cidden hak etmiyorlar. Bana kalirsa temiz 2.el amiral gemisi telefonlara yönelmen cok daha iyi olacaktir. Şu anda P30 Pro almadigim icin pismanim. İlla sifir olacaksa ozelliklerine kanip Xiaomi alma sakın.

Tamamdır sağ olun teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı