8000 TL'ye 1660 6 GB sistem alınır mı?

Khazall

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, ikinci el bilgisayar almayı düşünüyorum. Özellikleri alt tarafta belirttim. Bilgisayarin 1 sene garantisi var. Fiyat 8000 TL.
Sizce alınır mı?

Gigabyte 1660 6 GB ekran kartı.
16 GB RAM
AMD Ryzen 5 3600 islemci
Gigabyte B450M anakart.
512 GB SSD.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ederinde bir ilan ne çok iyi ne de kötü fiyatı. Acelen yok ise kendini de şanslı hissediyorsan hazır sistemler giriyor indirime onları kovayalabilirsin. DA güzel fiyattan geçen hafta 1660 Superli 12.nesil bilgisayar sattı 8bin liradan.

Ederinde bir ilan ne çok iyi ne de kötü fiyatı. Acelen yok ise kendini de şanslı hissediyorsan hazır sistemler giriyor indirime onları kovayalabilirsin. Da güzel fiyattan geçen hafta 1660 Super'li 12.nesil bilgisayar sattı 8bin liradan.

O sistemleri almak mucize. 200-300bin kişinin izlediği video 200 stok oluyor şanstan fazlasına ihtiyacın olur.

Tavsiyem pazarlıkla 7200-7300 seviyelerine düşürebilirsen al (uzakta değilse sistem bilgisayarın başında yap pazarlığı)

O sistemleri almak mucize. 200-300bin kişinin izlediği video 200 stok oluyor şanstan fazlasına ihtiyacın olur.

Tavsiyem pazarlıkla 7200-7300 seviyelerine düşürebilirsen al (uzakta değilse sistem bilgisayarın başında yap pazarlığı)
Tanıdığım aç gözlü bir insan 55 dakika içinde 4 tane sistem alabildi. Telefondan birini yakalayamadım ben ama denk gelme ihtimali var her zaman denemeye değer fiyatlar.

Geri
Yukarı