8000₺'ye laptop önerisi

Çok zarif bu tasarımın altında GTX 1650 kartına sahip bir canavar duruyor. Taşınabilirliğe ve stile önem veriyorsanız kesinlikle bu ürünü tercih etmelisiniz. Şunu da eklemek isterim ki fiyat bu noktada kalmaya bilir.

Iade etmeyi düşünürdüm ama cihazı yaklaşık 8100 lira civarına almıştım şu an 9,000'lere geldi. Bu yüzden risk almak pek iç açıcı durmuyor.
Anladım hocam. Risk benden kaynaklı olmaz fiyatta anlaşırsak ben ürünü sizin için bekletirim. Zaten piyasa durgun şuan için pek yazan da yok. Ankara içindeyseniz zaten elden teslim edebilirim. Yalnız daha önce başıma geldi. Sorunlu monitörü bile, aldıktan 2 gün sonra iade edememiştim hepsiburadaya. Tüketici hakem heyetine gidip öyle hallettim işi. O kısım sıkıntı olabilir. Ekran kartı işlemci neydi aldığınız laptobun.

Anladım hocam. Risk benden kaynaklı olmaz fiyatta anlaşırsak ben ürünü sizin için bekletirim. Zaten piyasa durgun şuan için pek yazan da yok. Ankara içindeyseniz zaten elden teslim edebilirim. Yalnız daha önce başıma geldi. Sorunlu monitörü bile, aldıktan 2 gün sonra iade edememiştim hepsiburadaya. Tüketici hakem heyetine gidip öyle hallettim işi. O kısım sıkıntı olabilir. Ekran kartı işlemci neydi aldığınız laptobun.
GTX 1650Ti ve I7 10750H.

GTX 1650Ti ve I7 10750H.
Hocam rtx 2060 gtx 1650ti den %40 falan daha iyi fps oyunlarda çok farkeder ama işlemci baya iyi sizinkinde. Sırf oyun için almadıysanız yazlım ya video editleme ile falan uğraşıyorsanız bu ürün daha iyi sizin için. Bir de bendeki 8 gb ram sizdeki 16 herhalde. O bakımdan da sizinki daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı