8000TL Blender için sistem önerisi

WitcherFate

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, yarı profesyoneller için Blender ve benzeri modelleme programlarını rahatça kullandırabilen hazır sistem önerilerinizi bekliyorum.

Bulduğum iki farklı model var fakat bunlar ihtiyacı karşılar mı emin olmadık, bunlar hakkında da bilgi verebilirseniz sevinirim.

Bulduğum modeller:
Ve.

Yardımlarınız için teşekkür ederim.
Bütçe 8000₺

Teşekkür ederim, Apple alışkın olmadığım için daha önce deneyip verimli kullanamamıştım, Windows tercih etmek istiyorum

Merhabalar, yarı profesyoneller için Blender ve benzeri modelleme programlarını rahatça kullandırabilen hazır sistem önerilerinizi bekliyorum.

Bulduğum iki farklı model var fakat bunlar ihtiyacı karşılar mı emin olmadık, bunlar hakkında da bilgi verebilirseniz sevinirim.

Bulduğum modeller:
Ve.

Yardımlarınız için teşekkür ederim.
Bütçe 8000₺

8000TL'ye kendiniz sistem toplarsanız daha iyi sonuç alacağınızdan eminim.

8000TL'ye kendiniz sistem toplarsanız daha iyi sonuç alacağınızdan eminim.
Bunu düşündüm, z490, 10700, kasa, ram ve psu gibi bir sistem yaklaşık 6500₺ felan tutuyor, yalnız ekran kartı olmayan bir bilgisayar ilk defa kullanacağımız için emin olamadım. 10700 intel uhd graphic 630 felan var sanırım, bunlar hakkında hiç bilgim yok, öte taraftan APU ryzenlerde aklıma geliyor ama kararsız kaldım

Bunu düşündüm, Z490, 10700, kasa, RAM ve PSU gibi bir sistem yaklaşık 6500₺ falan tutuyor, yalnız ekran kartı olmayan bir bilgisayar ilk defa kullanacağımız için emin olamadım. 10700 Intel UHD graphic 630 falan var sanırım, bunlar hakkında hiç bilgim yok, öte taraftan APU Ryzen'lerde aklıma geliyor ama kararsız kaldım.

Hocam modelleme yaparken render almanız gerekmiyor mu bunun içinde ekran kartınızında iyi olması gerekiyor diye biliyorum.

Animasyon gibi çalışmalar için evet, fakat diğerleri için işlemci gücü önemli usta
Hocam bu fiyat bandında Mac rakipsiz. Bence mac alıp daha verimli kullanmayı öğrenebilirsiniz. Yok windows üzerinden devam etmek istiyorsanız 8-12 çekirdekli bir ryzen bakmanızı tavsiye ederim. Oyunlarda intel önde olsada sentetik işlemlerde ryzen daha performanslı.

Geri
Yukarı