8000TL Laptop Önerisi

rapperz

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Öncelikle hepinize selamlar. Bugün Dell model laptopu sattım, haliyle yenisini almam gerekiyor. Ağırlıklı olarak FPS tarzı oyunlar oynamakla beraber hikaye tarzı oyunları da (Witcher, Raider vesaire) bolca tercih ediyorum.

Bu yüzden performans acısından beni üzmeyecek bir laptop arıyorum. Aklımda bir kaç model var fakat sizinde fikrinizi almak istedim. Bu fiyat bandında ne öneriyorsunuz?

Aklımdaki model: Abra A7 V12.1.2 17,3" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook

Tamam anladık lütfen sürekli masaüstü al demeyin bir kişi desin yeter ondan sonra bunu okuyanlar sinirleniyor ve soruya gelecek olursak bence gayet güzel bir dizüstü alınabilir yani.

Gösterdiğiniz bilgisayar fena değil, ancak daha iyi grafik performansı için bu modellere de bakabilirsiniz. AMD konfigürasyonlu bilgisayarlar genelde daha az ısınıyor, o yüzden MSI laptopu önerebilirim. Grafik gücü en iyisi olsun başka bir şey istemem derseniz önerdiğim 1650Ti sistemlere de bakabilirsiniz.

Son düzenleme:
Emin olun ben sizden fazla istiyorum masaüstü almak lâkin bilgisayara karşı nefret duyan daha doğrusu oyunlara karşı nefret besleyen bir babam var. Doğal olarak, masaüstüne -yigintilari ve laptop göre daha performanslı olduğunu bildiği ve benim kalkmadan oyun oynayacağımı düşündüğü için- sicak bakmıyor.

Dediginiz laptoplara da bakacağım. Şu an için attigim laptop herhangi bir problem teşkil ediyor mu sizin açınızdan? Performans vesaire bakımından soruyorum.

NOT: Freedos olmasını da istemiyorum açıkçası. Direk W10 lisanslı laptop bakıyorum.

Emin olun ben sizden fazla istiyorum masaüstü almak lâkin bilgisayara karşı nefret duyan daha doğrusu oyunlara karşı nefret besleyen bir babam var. Doğal olarak, masaüstüne -yigintilari ve laptop göre daha performanslı olduğunu bildiği ve benim kalkmadan oyun oynayacağımı düşündüğü için- sicak bakmıyor.

Dediginiz laptoplara da bakacağım. Şu an için attigim laptop herhangi bir problem teşkil ediyor mu sizin açınızdan? Performans vesaire bakımından soruyorum.

Not: FreeDOS olmasını da istemiyorum açıkçası. Direk Windows 10 lisanslı laptop bakıyorum.

1300₺-900₺ arası Windows 10 ve satıcıdan satıya değişir fakat Microsoft 1300₺'den satıyor.

Gösterdiğiniz bilgisayar fena değil, ancak daha iyi grafik performansı için bu modellere de bakabilirsiniz. AMD konfigürasyonlu bilgisayarlar genelde daha az ısınıyor, o yüzden MSI laptopu önerebilirim. Grafik gücü en iyisi olsun başka bir şey istemem derseniz önerdiğim 1650Ti sistemlere de bakabilirsiniz.
Hocam attığınız iki Asus arasındaki fiyat farkının sebebi nedir acaba?Almayı düşünüyorum ucuz olanı ama bana herhangi bir eksiği var gibi gelmedi çok bilgim de yok cevaplarsan çok sevinirim.

Hocam attığınız iki Asus arasındaki fiyat farkının sebebi nedir acaba?Almayı düşünüyorum ucuz olanı ama bana herhangi bir eksiği var gibi gelmedi çok bilgim de yok cevaplarsan çok sevinirim.
Pahalı olan 7800 civarıydı, nedense fiyatı uçmuş. Aradaki tek fark birinde 1TB disk+256GB SSD olması, diğerinde sadece 512GB SSD bulunması o kadar. Ucuz olanı alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı