8000TL laptop önerisi

Bütçe
7000-8000
Abra A5 V16.6 15.6" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook

Monster'da ise böyle bir seçenek mevcut aynı şekilde rami çift kanal 16GB yapmanızı öneririm.

Bir önceki önerilen laptopa kıyasla ekranında 144hz desteği mevcut değil, ekran kartı monster tarafında daha güçlü ve işlemci de hunter 5t biraz daha iyi görünüyor.

Tavsiyem valorant, cs-go vs gibi yüksek fps almanız gereken rekabetçi oyunları oynuyorsanız Hunter 5T.

Eğer yeni çıkan yüksek grafik gücü gerektiren AC valhalla, RDR2 gibi oyunları oynuyorsanız Monster olacaktır.

Bunlardan tamamen ayrı olarak 2. el değerlendirmekte yararlı olabilir.

Monster'da ise böyle bir seçenek mevcut aynı şekilde rami çift kanal 16GB yapmanızı öneririm.

Bir önceki önerilen laptopa kıyasla ekranında 144hz desteği mevcut değil, ekran kartı monster tarafında daha güçlü ve işlemci de hunter 5t biraz daha iyi görünüyor.

Tavsiyem valorant, cs-go vs gibi yüksek fps almanız gereken rekabetçi oyunları oynuyorsanız Hunter 5T.

Eğer yeni çıkan yüksek grafik gücü gerektiren AC valhalla, RDR2 gibi oyunları oynuyorsanız Monster olacaktır.

.

Amerika'nın incehesabı, Türkiye'ye gönderim yapıyorlar.
Keşke bilgisayarımı almadan önce görseydim bu siteyi. Bilgisayarımın binlerce lira ucuz olduğunu görünce kahroldum sonra da bir soğuk su içtim. :D
7000-8000 TL arası Gaming laptop önerir misiniz?

Masaüstü al demeyin.

Monster pek önermem, Casper'ın Excalibur serisi daha mantıklı geliyor bana. Game Garaj tavsiyesi hakkında bir yorum yapamıyorum, pek bilgim yok çünkü fakat buna da bir bakın derim. Üstelik konfigürasyon seçeneklerinin bolluğu da çok hoş. Bütçenize göre dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. :)

Monster almayın bence hocam, çok sakat kronik sorunları oluyor hep.

Yeni konular

Geri
Yukarı