8000TL Laptop önerisi

Mesela Monster önerilmiyor ama Monster attığım bundan 400 daha ucuz ve işlemcisi i5 10500h ve içinde Windows 10 var.

Yahu marka değil, modelini önermiyoruz. Abra serisi almak kumar oynamakla denktir. Ayrıca R5 4600h i7 10750H'i geçiyor. Windows 10 ise gereksiz harcama bence.

Hocam sorun yaşanıyor çok sık. Ondan kimse sevmiyor.

Hocam 1650 Ti AAA oyunları oynatmıyormuş.

Hocam bu bütçede 1660 Ti olsa öneririm biliyorsunuz beni. Ancak 1650 Ti'da o kadar yabana atılacak bir kart değil.

Yahu marka değil, modelini önermiyoruz. Abra serisi almak kumar oynamakla denktir. Ayrıca R5 4600h i7 10750H'i geçiyor. Windows 10 ise gereksiz harcama bence.

Hocam bu bütçede 1660 Ti olsa öneririm biliyorsunuz beni. Ancak 1650 Ti'da o kadar yabana atılacak bir kart değil.
Hocam arkadaşımız öyle diyor. Bende senin dediğin gibi dedim ama nafile :D.

Hocam kasasını, parça kalitesini önermiyoruz. Millet sorun yaşıyor bu cihazlarda. Cihazın işlemcisini yine Intel üretiyor ekran kartını yine NVIDIA üretiyor.

Bende Şikayetvar okuyunca anladım ama kuzene alınca biraz yumuşamıştım onun dışında hala HP kullanıyorum çok memnunum.

Bende Şikayetvar okuyunca anladım ama kuzene alınca biraz yumuşamıştım onun dışında hala HP kullanıyorum çok memnunum.
Lafım yok HP'ye, arkadaşın attığına da kötü demedim. Bizzat arkadaşım kullanıyor, cihaz geldiğinde DOA durumundaydı değiştirdi şimdi sorunu yok. Şahsen en son HP'nin floppy girişi olanlı bir modelini kullanmıştım.

sağ olun arkadaşlar ama tam olarak ne almalıyım
Bunu alıp kendin 8GB RAM tak daha sonra.

Soğutması nasıl acaba yani en fazla sıcaklık kaça çıkar oynayacağım oyunlar.

1-GTA 5

2-Minecraft

3-Zula

4-PUBG

5-Roblox

Yeni konular

Geri
Yukarı