8000TL Laptop önerisi

Bütçe
8000

extra7

Femtopat
Başlıkta yazdığı gibi 8000TL laptop almayı planlıyorum fakat kararsızlıktan ne alacağımı bulamadım. Lanet olsun herkes laptopunda bir sorun buluyor en sorunsuz ve Türkiye'de ki teknik servisi iyi olan bir marka önerebilir misiniz? Baktığım bilgisayarların hepsi i5 10.nesil ve GTX 1650 falan o içerik ile önerirseniz şimdiden sağ olun bu Türkiye'de bütün markalarda sorun var 😓😩
Başlıkta yazdığı gibi 8000tl laptop almayı planlıyorum fakat karaksızlıktan ne alacağımı bulamadım. Lanet olsun herkes laptopunda bir sorun buluyor en sorunsuz ve Türkiye'de ki Teknik Servisi iyi olan bir marka önerebilir misiniz? Baktığım bilgisayarların hepsi i5 10.nesil ve GTX 1650 falan o içerik ile önerirseniz şimdiden sağolun bu Türkiye'de bütün markalarda sorun var 😓😩
Birde arkadaşlar oynayacağım oyun sadece League Of Legends ve daha düşük oyunlar yani oyun için almıyorum üniversite için kullanacağım

M1 işlemcili mac cs go da 40 fps zor alıyor ama sen bilirsin dostum tercih senin. 1650 ti bulunabilir bu fiyata. Akşam Amazon prime indirimleri var ücretsiz prime hesabı açıp bir göz at güzel şeyler gelecek.

M1 işlemcili mac cs go da 40 fps zor alıyor ama sen bilirsin dostum tercih senin. 1650 ti bulunabilir bu fiyata. Akşam Amazon prime indirimleri var ücretsiz prime hesabı açıp bir göz at güzel şeyler gelecek.
amazon prime kullanıyorum ama Mac daha önce hiç kullanmadım bilmiyorum o yüzden

Yeni konular

Geri
Yukarı