8000TL Laptop Önerisi

Açıkçası bence direk marka adına takılma. Önemli olan içindeki parçalar sonuçta. hepsi aynı İntel işlemciyi aynı GTX ekran kartını benzer SSD ve RAM modellerini kullanıyorlar bir dış kasa kalitesi fark ediyor. Monster oyuncular için fiyatına göre en donanımlı laptop modellerini satan firma bence. Birde KDV indirimi flan yakalarsan Lenova flan olabilir.
Mağazasını gez gör içinde oynamalarda yapabiliyon laptop modellerinin ekstra hediyeler flanda verebiliyorlar içine sinerse alırsın.

İhtiyacınızı görür mü bilmiyorum ama ilanıma bir bakın isterseniz.
MSI GE72VR 7RF-404XTR Apache Pro

O değil de ne yaptınız şimdi? Ben de arıyorum 8bin bandında bir laptop. Çok renkli, Gamer havası veren laptoplardan uzak duruyorum. İnce çerçeveli 15 inch laptop arıyordum. Piyasada bulamıyorum bir türlü.

O değil de ne yaptınız şimdi? Ben de arıyorum 8bin bandında bir laptop. Çok renkli, Gamer havası veren laptoplardan uzak duruyorum. İnce çerçeveli 15 inch laptop arıyordum. Piyasada bulamıyorum bir türlü.
Şu ürün nasıl ?
i7 8750H işlemci GTX 1060 6 GB ekran kartı 16 GB RAM 1 TB HDD 256 GB SSD 15.6 inç flan senin ihtiyacın olacak tüm özellikler var gibi :) Tİpi hoşuna giderse donanım sağlam laptopta.

Şu ürün nasıl ?
i7 8750H işlemci GTX 1060 6 GB ekran kartı 16 GB RAM 1 TB HDD 256 GB SSD 15.6 inç flan senin ihtiyacın olacak tüm özellikler var gibi :) Tİpi hoşuna giderse donanım sağlam laptopta.
Güzelmiş, beğendim. Bunu da düşünüyordum. LENOVO LEGION Y530 CORE İ7 8750H 2.2GHZ-16GB-1TB+128SSD-15.6-GTX1050 4GB-W10 - Vatan Bilgisayar Fakat Dell'in donanımı daha iyi. Biraz daha ince olsaymış yan çerçeveler iyi olurdu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı