8000TL laptop tavsiyesi

AhmetMM

Femtopat
Daha fazla  
Selamlar, 8000TL civarı bütçem var. Siz tecrübeli bilgili arkadaşlarımdan yardım etmenizi rica ediyorum.
Kriterlerim;
1. Olarak ekranın minimum 120Hz olması.
2. Olarak kasa kalitesi.
3. Olarak donanım.
Monster'ya da MSI tarzı cihazlar nedense beni pek çekmiyor daha çok ASUS N580VD tarzındaki cihazları seviyorum açıkçası.
N580VD alacaktım fakat biraz pahalı geldi. Ve ekranının 60Hz olması beni biraz soğuttu açıkçası.
Öyle çok fazla oyun oynayan birisi değilim yeni nesil oyunları düşük-orta ayarlarda akıcı oynatsın açık konuşmam gerekirse benim için fazla bile.
Şimdiden teşekkür ediyorum...

Selamlar, 8000TL civarı bütçem var. Siz tecrübeli bilgili arkadaşlarımdan yardım etmenizi rica ediyorum.
Kriterlerim;
1. olarak ekranın minimum 120Hz olması.
2. olarak kasa kalitesi.
3. olarak donanım.
Monster'ya da MSI tarzı cihazlar nedense beni pek çekmiyor daha çok ASUS N580VD tarzındaki cihazları seviyorum açıkçası.
N580VD alacaktım fakat biraz pahalı geldi. Ve ekranının 60Hz olması beni biraz soğuttu açıkçası.
Öyle çok fazla oyun oynayan birisi değilim yeni nesil oyunları düşük-orta ayarlarda akıcı oynatsın açık konuşmam gerekirse benim için fazla bile.
Şimdiden teşekkür ediyorum...

Lenovo IdeaPad Gaming 3 82EY00D3TX Ryzen 5 4600H 8 GB 1 TB + 256 GB SSD GTX1650TI 15.6" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe 120Hz ve bu fiyata alınabilecek en iyi laptop bu bana göre.

(Bütçenizin tamamını kullanmak istemezseniz buna da bakabilirsiniz bu da aynı şekilde 120Hz https://www.hepsiburada.com/lenovo-...82ey00cgtx-p-HBV000018O91S?magaza=Hepsiburada )

Son düzenleme:
Çok teşekkür ederim hocam. Ikiside çok güzel gözüküyor. Not aldım. başka onerebileceginiz cihazlar var mıdır acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı