800TL FPS oyunları için kablosuz mouse önerisi

Gayet iyi bir mouse. Eğer aşırı derecede profesyonel değilsen gayet ideal.
(Kablosuz demişsin kusura bakma görmedim.) Ancak FPS oyunlarında kimse kablosuz mouse önermez. Gecikme yapar.

Hocam DeathAdder V2 var kablolu versiyonu ayrıca 1 2 ms fark ediyor e sporcu vs değilsen o kadar bir etkisi olmaz kablo gerçekten çok can sıkıcı.

(Kablosuz demişsin kusura bakma görmedim.) Ancak FPS oyunlarında kimse kablosuz mouse önermez. Gecikme yapar.
G Pro Superlight kullanıcıları; Ok. Daha fazla fare sayarım bu arada kablosuz olup da pek çok FPS oyuncusu tarafından kullanılan. Bir çok e sporcu bile ranked atarken kablosuz fare kullanıyor.

Kablosuz Mouselarda gecikme yok, mağara bilgisi verme.

Bu cahil düşünce hala devam ediyor mu gerçekten? O yüzden esporcular G PRO superlight kullanıyor değil mi?

@tahaklkt buyurun? Ürünü araştırmadan "beğenmedim" demek saçma. Ürünün orijinallerini bile bilmiyorsunuzdur muhtemelen. Araştırıp, geliniz.

Farenin aslı derken? Kendim model o kullanıyorum ve bu mouse model o Wireless modeline benziyor. 3335 sensör varmış, aynı paraya model o var 3360 sensörlü.

Farenin aslı derken? Kendim model o kullanıyorum ve bu mouse model o Wireless modeline benziyor. 3335 sensör varmış, aynı paraya model o var 3360 sensörlü.
Gümledim fena gümledim. 3360 > 3335? Sonra Toxic olmayım diyorum olmuyor. Model O iyi bir fare değil. Özellikle yapı kalitesini beğenmiyorum. Zowie S2 shape'ine sahip bir mouse'un (Fury Z yani) Model O ile alakası yok (Model O = FK2).

Wireless Model O'da çok kötüydü.

Gümledim fena gümledim. 3360 > 3335? Sonra toxic olmayım diyorum olmuyor. Model o iyi bir fare değil. Özellikle yapı kalitesini beğenmiyorum. Zowie S2 shape'ine sahip bir farenin (Fury Z yani) model o ile alakası yok (model o = FK2).

Wireless model O'da çok kötüydü.

Bana sanki essahtan bir halt oluyormuş gibi konuşmanıza da iyi kahkaha atıyorum Allah razı olsun akşam akşam sayenizde gülüyorum...
3360 var dedim, 3360 3335'ten daha iyi diye kesin bir cümle söylememişim. Ayrıca öyle dedim çünkü Rampage'nin ürünleri genel manada kalitesiz oluyor kaç klavyesini mousesini kullandım tıkları gidiyor ki çok normal. Zaten onları da Fury Z'yi bile araştırmadan yazdım, araştırdım ben biliyorum diye değil. @TheAny gibi izah edeceğinize daha ben biliyorum diyorsunuzya.

Yeni konular

Geri
Yukarı