800TL klavye önerisi

WalterH.White

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar 800 lira bütçem var Game Booster 918 firestorm almayi düşünüyorum. RGB ve beyaz olmasi benim için şart şu fiyata bu daha iyi olur dediğiniz klavye var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Altec lansing modellerine bakabilirsiniz yaklaşık 1 hafta evvel aldım red Switch ve mükemmel ötesi bir klavye inanılmaz kaliteli hissettiriyor.

Game Booster gibi markalara 800TL vermeyin, isterseniz size güzel klavye önerebilirim ama beyaz ve RGB değil.

Rampage parvus öneririm. Rampage falan ama Switch'leri iyi, ortalama. Kullananlar memnun. Bütçe yetiyorsa ghost modeline bakılabilir.

Hocam Rampage Outemu gaote Switch'ler kullanıyor ve bu Switch'ler ortalama altı idare eder Switch'lerden. Switch'leri kaliteli olsaydı bile malzemeleri kalitesiz o fiyata göre.

Arkadaşlar 800 lira bütçem var Game booster 918 firestorm almayi düşünüyorum. RGB ve beyaz olmasi benim için şart şu fiyata bu daha iyi olur dediğiniz klavye var mı?

Hocam Game Booster Gamepower gibi markalardan uzak durun onun yerine Redragon K552-2 alabilirsiniz.

Hocam Rampage Outemu gaote Switch'ler kullanıyor ve bu Switch'ler ortalama altı idare eder Switch'lerden. Switch'leri kaliteli olsaydı bile malzemeleri kalitesiz o fiyata göre.

Hocam Game Booster Gamepower gibi markalardan uzak durun onun yerine Redragon K552-2 alabilirsiniz.
Outemu kullanılmıyor ki? Huano Switch kullanıyor...

Geri
Yukarı