800TL kulaklık önerisi

Bütçe
800
Ustalar ben şimdi yeni işe girdim ve kulaklık almak istiyorum bilgisayara. Bana yardımcı olabilir misiniz?

Yaklaşık 6-7 ay oldu hala alışamadım. Gerçek 7.1 olduğu için sağdan ses geliyorsa sağdan yüksek ses soldan ses geliyorsa soldan yüksek ses geliyor diye korkuyorum her seferinde bozuldu diye 😂

Yaklaşık 6-7 ay oldu hala alışamadım. Gerçek 7.1 olduğu için sağdan ses geliyorsa sağdan yüksek ses soldan ses geliyorsa soldan yüksek ses geliyor diye korkuyorum her seferinde bozuldu diye 😂

Nasıl bir kulaklık, tavsiye eder misiniz?

Nasıl bir kulaklık, tavsiye eder misiniz?

Ederim tabii. Gerçek 7.1 hissiyatına sahip. Bu kullandığım son hafta içerisinde sağ kulağımda %5-10 duyma kaybı olduğunu fark ettim. Başta bunu donanımsal sanıyordum fakat farklı kulaklıklardada denediğimde de aynı sonucu aldım. Garanti olayı çok iyi. Aynı kalitede bir kulaklığa 200 lira fazla verirsiniz o kadar. Ses seviyesi aşırı yüksek. 2 tıktayken bile iyi ses kasabiliyorum. Eğer bütçe arttıramıyorsanız bunu almanızı tavsiye ederim.

Arkadaşlar kulaklık bayağı iyi dışarıdan gelen sesleri kesiyor içi rahat terletmiyor istediğim yere götürebiliyorum mikrofonu güzel her yanıyla güzel şu an fiyat performans denemez ama diğer kötü kulaklıklara para vereceğinize 200 daha koyun böyle kulaklık alın marka cidden fark ettiriyor teşekkürler @copsayd

Yeni konular

Geri
Yukarı